Loading ...
close

تعمیر داکت اسپیلت | سرویس داکت اسپیلت 09302263094

logo
تعمیر داکت اسپیلت | سرویس داکت اسپیلت 09302263094

 

 

 

تعمیر داکت اسپیلت | سرویس داکت اسپیلت

با شروع فصل گرما و فصل سرما ، نیاز به استفاده از دستگاه های سرمایشی جهت سرمایش و دستگاه های گرمایشی جهت گرمایش افزایش پیدا کرده که این امر سبب میشود بسیاری از افراد جهت سرمایش محیط خود از دستگاه داکت اسپیلت و جهت گرمایش منزل خود از دستگاه های پکیج شوفاژ دیواری و داکت اسپیلت بهره ببرند. دستگاه های داکت اسپیلت در انواع مدلها و ظرفیت ها ساخته میشوند اما درکل مکانیزم عمل همه آنها یکسان بوده فقط نوع آپشن هایی که در هر کدام وجود دارد با یکدیگر متفاوت است. همه داکت اسپیلت ها دارای یک دستگاه بیرونی (کندانسور) و یک دستگاه داخلی (هوا ساز) میباشند  و نیز همه آنها دارای یک عدد کنترل دیواری جهت تنظیمات مورد نیاز دستگاه هستند.

شما میتوانید با تنظیم کردن دمای مورد نیاز خود روی کنترل دیواری ، دمای مطلوبی را برای واحد خود تامین کنید. مثلا میتوانید جهت سرمایش منزل ، دمای مد نظر خود را روی کنترل تنظیم کنید و بعد از چند دقیقه شاهد پرتاب باد با خنکی مطلوب از دریچه دستگاه خواهید بود دستگاه داکت اسپیلت نیز همانند دستگاه های الکتریکی دیگر نیاز به نگهداری دارند لذا به خاطر اینکه در فصل گرما دستگاه داکت اسپیلت دچار مشکل نشود بهتر است سالانه یک بار در ابتدای شروع فصل گرما ، دستگاه توسط سرویسکار مجرب و حرفه ای سرویس سالیانه گردد. 

به متخصصین ما جهت سرویس و تعمیرات داکت اسپیلت اعتماد کنید.

شرکت آریا تهویه تمامی نیازهای شما را در زمینه تعمیر داکت اسپیلت بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی انجام میدهد.

این شرکت با داشتن نیروهای متخصص تعمیرات و سرویس داکت اسپیلت را در اسرع وقت انجام میدهد.

کافیست با ما تماس بگیرید تا همکاران ما در سریعترین زمان ممکن به محل شما اعزام شوند.

تلفن تماس: 09302263094 - 09197164216

 

 

تعمیرکار داکت اسپیلت

 

 

اگر چندین تعمیرکار داکت اسپیلت به محل شما مراجعه کرده و نتوانسته اند ایراد داکت اسپیلت را رفع کنند کافیست با ما تماس بگیرید تا همکاران ما در شرکت آریا تهویه با سالها تجربه در زمینه تعمیر داکت اسپیلت و سرویس داکت اسپیلت ، در اسرع وقت جهت تعمیرات داکت اسپیلت به محل شما اعزام شوند.

 

داکت اسپیلت چیست؟

دستگاه داکت اسپیلت جزء خانواده کولر گازی میباشد. این دستگاه ها نیز همانند کولر گازی دارای دو عدد یونیت ( یونیت داخلی ) و ( یونیت خارجی ) هستند در دستگاه های داکت اسپیلت یک عدد یونیت داخلی ( هواساز ) در قسمت سقف داخل واحد نصب میشود که توسط کانال های سقفی گرما و یا سرما را به محیط  منتقل میکنند.

این دستگاه ها برخلاف کولر گازی ، جهت گرمایش محیط مصرف برق زیادی ندارند و مقدار مصرف برق در فصل زمستان بسیار ناچیز میباشد زیرا گرمای مورد نیاز خود را از آب داغ پکیج گازی میگیرد.

در تصویر پایین عکس هواساز داکت اسپیلت را مشاهده میفرمایید که در قسمت داخل سقف نصب میگردد.

 

تعمیر داکت اسپیلت

 

یونیت خارجی داکت اسپیلت:

این دستگاه ها همانند کولر گازی دارای یک واحد خارجی نیز میباشند که در پشت بام و یا تراس نصب میگردد. این قسمت وظیفه انتقال گرمای محیط داخل به محیط بیرون را دارد. 

در تصویر پایین دو نمونه از کندانسور داکت اسپیلت را مشاهده میفرمایید.

 

 

سرویس داکت اسپیلت

 

تنطیمات داکت اسپلیت

1 - کلید روشن و خاموش کردن داکت اسپیلت. بدین صورت که با یک بار فشرن دکمه ، دستگاه روشن میشود و با فشردن مجدد همان دکمه ، دستگاه داکت اسپیلت خاموش خواهد شد.

  2 - کلیدهای تنظیم دمای داکت اسپلیت میباشند و در حالت سرمایش در هر درجه ای که تنظیم شوند کندانسور دستگاه داکت اسپیلت بعد از اینکه محیط را به آن دما رساند اتومات کرده و خاموش میشود لازم بذکر است موقعی که کندانسور(قسمت بیروبی دستگاه) خاموش میشود واحد داخلی دستگاه روشن  بوده و به کار خود ادامه میدهد واحد داخلی به هیچ عنوان اتومات نخواهد کرد و این کمپرسور است که خاموش میشود.

  3 - کلید مد میباشد که با این کلید میتوان حالات داکت اسپیلت را تعویض و تعیین نمود. کلید Mode به ما اجازه میدهد تا بتوانیم حالت گرمایش و سرمایش داکت اسپیلت را تعیین کنیم در ادامه به تشریح کامل این کلید میپردازیم.

COOL حالت سرمایش میباشد که با عکس برف مشخص میشود از این در فصل تابستان استفاده میشود تا داکت اسپیلت در حالت سرمایش تنظیم شود .

Heat حالت گرمایش میباشد که با عکس آفتاب نشان داده میشود از این حالت در فصل زمستان استفاده میشود تا داکت اسپیلت در حالت گرمایش قرار بگیرد.

Dry حالت رطوبت گیر محیط است که با عکس قطره آب مشخص میشود. وقتی کنترل داکت اسپیلت در حالت قطره قرار میگیرد همانند حالت سرمایش کار میکند ولی با یک تفاوت که در حالت Dry  یا همان قطره فن داکت اسپیلت تقریبا به مدت یک ساعت با حد اکثر توان کار میکند و بعد از یک ساعت خاموش میشود.

Aouto حالت اتو یکی دیگر از حالتهای کلید Mode است که عکس با عکس مثلث مشخص میشود در این حالت شما کنترل داکت اسپیلت را در دمای دلخواهی تنظیم میکنید برای مثال 22 درجه سانتیقراد. دستگاه داکت اسپیلت با اندازه گیری دمای محیط ، بصورت اتومات تشخیص میدهد که داکت اسپیلت در حالت سرمایش قرار بگیرد یا در حالت گرمایش ، مثلا اگر دمای محیط 30 درجه باشد داکت اسپیلت بصورت اتومات روی حالت سرمایش میرود تا محیط را خنک کند تا به درجه 22 درجه برساند.

  4 - این دکمه برای دستگاه هایی کاربرد دارد که گرمای خود را از آب گرم موتورخانه و یا پکیج تامین میکنند. این دکمه دستگاه داکت اسپیلت را در حالت فن خالی راه اندازی میکند.از این دکمه فقط در فصل زمستان استفاده میشود .بطوری که آب گرم از موتورخانه و یا پکیج به کویل داکت اسپیلت آمده و داکت اسپیلت در حالت فن خالی کار میکند تا گرمایحاصل از آب گرم را از کویل گرفته و به محیط منتقل کند. لازم بذکر است در این روش مصرف برق دستگاه داکت اسپیلت در فصل زمستان بسیار ناچیز خواهد بود به شرطی که بررسی گردد تا کندانسور پشت بام در فصل زمستان کاملا خاموش باشد.

  5 - این دکمه وظیفه تنظیم سرعت و مقدار پرتاب باد داکت اسپیلت را بر عهده دارد و معمولا دارای 3 حالت ، تند ، متوسط و کند میباشد.

 

سرویسکار داکت اسپلیت

.شرکت آریا تهویه با داشتن تخصص حرفه ای و سالها تجربه کاری در زمینه سرویس و تعمیر داکت اسپیلت دو پیشنهاد برای شما عزیزان دارد تا با این مشکلات مواجه نشوید و از تابستای خنک و بی دردسر لذت ببرید.

 1 . انجام سرویس به موقع و عملیات پیشگیرانه (سرویس داکت اسپیلت)

 2 . عیب یابی تخصصی و برطرف کردن عیب (توسط تعمیر کاران متخصص و حرفه ای)

انجام سرویس به موقع و عملیات پیشگیرانه (سرویس داکت اسپیلت)

شرکت آریا تهویه آموزشهای مورد نیاز جهت سرویس سالیانه داکت اسپیلت را بصورت رایگان در وبسایت خود قرار داده است که شما دوستان محترم میتوانید با مراجعه به این آموزشها ، سرویس سالیانه دستگاه داکت اسپیلت را انجام دهید . درصورتیکه به هر دلیلی قادر به انجام این کار نیستید میتوانید با شرکت آریا تهویه تماس گرفته تا تعمیرکاران و سرویسکاران متخصص داکت اسپیلت ، این کار را برای در اسرع وقت انجام دهند.

توجه داشته باشید سرویس سالیانه داکت اسپیلت امری ضروری بوده و سبب جلوگیری از مصرف بیش از حد برق و نیز خرابی زود هنگام میشود.

 

عیب یابی داکت اسپلیت

فقط با یک عیب یابی داکت اسپلیت درست و به موقع می توان به یک تعمیر موفق دست یافت و این کار بدون تجربه و دانش کافی به دست نخواهد آمد

شرکت آریا تهویه با استفاده از افراد مختخصص و دوره دیده مجموعه ای کاملا تحصیل کرده و حرفه ای را تشکیل داده تا با استفاده از دانش و تخصص خود بصورت صادقانه در خدمت شما عزیزان باشد.

مهندسین شرکت آریا تهویه بعد از تماس شما ، در اسرع وقت و در کوتاهترین زمان به محل کار یا زندگی شما اعزام شده تا پس از بررسی های لازم و تشخیص درست عیب، گزارشهای لازم را به شما ارائه میدهند تا درصورت تمایل شما عزیزان اقدامات لازم جهت تعمیر دستگاه را انجام دهند.

 

 

 

نیاز به تعمیر داکت اسپلت دارید؟

 

با ثبت سفارش آنلاین تخفیف بگیرید

 

ثبت سفارش

 

مرکز تخصصی تعمیر داکت اسپلیت، سرویس و تعمیر کولر گازی اسپلیت 

 متخصصین شرکت آریا تهویه برای تعمیر داکت اسپلیت شما در اسرع وقت به محل شما اعزام شوند.

 

 

 

 

تعمیر فوری داکت اسپلیت

بهره گیری از متخصص ترین و حرفه ای ترین تعمیرکاران داکت اسپیلت

ضمانت تعمیرات و خدمات انجام شده توسط متخصصین ما /تنظیم ساعت کاری با مشتریان /استفاده از قطعات با کیفیت و ارجینال/هزینه های تعمیراتی منطقی و مناسب/داشتن احساس وظیفه ونیز استفاده از نیروهای متعهد/وقت شناسی و حضور به موقع در محل/انجام خدمات تعمیراتی حدالامکان در محل شما/لزوم سرویس سالیانه داکت اسپیلت در فصل گرما

دوستان عزیز باید توجه داشته باشند دستگاه های داکت اسپیلت در مارکها ، کیفیت و کشورهای مختلفی تولید میشوند ولی به دلیل کارکرد مداوم ، همه آنها بدون استثنا نیاز به سرویس دارند تا در فصل گرما دچار خرابی بی موقع و افزایش مصرف برق نشوند. کارشناسان گروه مهندسی آریا تهویه آموزشهای لازم جهت سرویس سالیانه داکت اسپیلت را در این وبسایت قرار داده اند که شما میتوانید با استفاده از آموزشهای ارائه شده دستگاه داکت اسپیلت را سرویس سالیانه کنید.

اما اگر قادر به انجام این کار نیستید و میخواهید این کار بصورت کاملا تخصصی انجام گیرد میتوانید با شرکت آریا تهویه تماس گرفته و درخواست سرویس سالیانه کرده تا همکاران ما در اسرع وقت در محل شما حاضر شوند و عملیات سرویس داکت اسپیلت را بصورت حرفه ای انجام دهند.

با گسترش روز افزون سیستمهای سرمایشی و گرمایشی با تکنولوژی جدید ، نیاز دیدیم مقاله ای جهت آموزش نگهداری داکت اسپیلت و مطالب مهم آن برای شما عزیزان قرار دهیم امیدواریم  این مطالب مورد تایید شما قرار بگیرد.

 

علت باد سرد زدن داکت اسپلیت

در تصویر بالا کویل آب گرم داکت اسپیلت را مشاهده میفرمایید که در یک سمت یونیت داخلی نصب شده و آب گرم توسط شیلنک ها از یک طرف وارد کویل شده و از طرف دیگر خارج میشود وقتی فن داکت اسپیلت در حال کار کردن است باد تولید شده به پره های کویل آب گرم برخورد کرده و گرما را وارد محیط میکند. لازم بذکر است آب گرم مورد نیاز داکت اسپیلت توسط پکیج و یا موتورخانه تامین میشود.

 

 آیا دستگاه داکت اسپیلت نیاز به سرویس سالیانه دارد؟

داکت اسپلیت ها هم مانند دستگاه های کولر گازی به علت کثیف شدن کویل آبگرم و اوپراتور و نیز کم شدن گاز هر ساله باید بازدید و سرویس شوند . سرویس داکت اسپلیت ها بصورت سالیانه باعث جلوگیری از خراب شدن داکت اسپلیت شده ، مصرف برق تا 30 درصد کاهش یافته و سرما دهی داکت اسپلیت زیاد میشود.

 در پایین تصویری از کنترل دیواری یک نمونه از داکت اسپیلت را مشاهده میفرمایید.

در این قسمت میخواهیم در مورد کنترل دیواری داکت اسپیلت مطالب و آموزشهایی خدمت شما عرض کنیم. تولید کنندگان دستگاه داکت اسپیلت امکانات متنوعی روی دستگاه گذاشته اند که هر کدام از آنها به نوبت خود کاربردهایی برای ما دارند و استفاده به موقع از این امکانات خالی از لطف نیست اما مشاهده میشود خیلی از مردم از نحوه استفاده این آپشنها و کنترل دیواری داکت اسپیلت اطلاعات کافی ندارند و نمیتوانند از تمام امکانات دستگاه داکت اسپیلت بهره لازم را ببرند لذا آموزشهایی در این سایت برای شما عزیزان گذاشته ایم که امیدواریم مورد پسند شما دوستان قرار بگیرد.

 

سرویس داکت اسپیلیت

شما عزیزان در تصویر بالا عکس یک نمونه از کنترل دیواری داکت اسپیلت را مشاهده میفرمایید که تمامی آپشنهای دستگاه را با همین کنترل تنظیم میکنیم .

میخواهیم در مورد نحوه کارکرد کنترل داکت اسپلیت توضیحاتی داشته باشیم امیدواریم مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.

در این پیج میخواهیم فقط در مورد کنترل مشاهده شده در بالا توضیح بدهیم اما لازم بذکر است تقریبا مکانیزم عمل همه کنترلها مثل هم بوده و تفاوت چندانی با هم ندارند.

 تعمیر و سرویس کولر گازی سقفی :

بعضی از عیب های شایعی که ممکن است موقع خرابی داکت اسپیلیت مشاهده شود عبارتند از :

داکت اسپیلیت کار نمیکند./داکت اسپیلیت روشن نمیشود./داکت اسپیلت باد گرم میدهد./داکت اسپلیت سرما ندارد./های کردن داکت اسپیلیت./لو کردن داکت اسپیلیت./جابجا شدن توالی فازها ./داکت اسپلیت آب ریزی دارد./کنترل داکت اسپیلیت کار نمیکند./گاز داکت اسپلیت کم شده./هنگام روشن شدن داکت اسپلیت فیوز برق عمل میکند./داکت اسپیلت نیاز به سرویس دارد و ......

یکی از دلایل کم شدن گاز داکت اسپیلت :

آسیب دیدن لوله های داکت اسپلیت و کندانسور و اوپراتور داکت اسپلیت سبب ایجاد نشتی در داکت اسپلیت شده و گاز موجود در داخل آن کاهش میابد و به مرور زمان تخلیه میشود که این مورد باعث کاهش سرما دهی داکت اسپلیت و درنهایت سبب میشود داکت اسپلیت باد گرم بدهد. استفاده از داکت اسپلیت در این شرایط باعث سوختن کمپرسور آن می شود .

تعویض کمپرسور دستگاه داکت اسپیلت هزینه بالایی دارد لذا مصرف کنندگان و تعمیرکنندگان داکت اسپیلت تمام سعی خود را میکنند تا از آسیب دین و سوختن کمپرسور جلوگیری گردد.

 

آیا دستگاه داکت اسپیلت شما دارای صدای زیادی است؟

متاسفانه بعضی از این دستگاه ها دارای صدای زیادی هستند بطوری که باعث ازار و اذیت ساکنین میشود. اگر صدای ازار دهنده از یونیت داخلی است و صدایی شبیه صدای باد دارد این ایراد از دو دلیل میتواند باشد.

1-گرفتگی فیلتر هوای دستگاه

2-غیر استاندارد بودن کانالها

درصورتی که صدای یونیت داخلی قبلا نرمال بود و بعدا صدای آن زیاد شده به احتمال خیلی زیاد از گرفتگی فیلتر میباشد که با تعویض فیلتر و یا شستشوی آن ، مشکل صدای دستگاه کاملا برطرف خواهد شد و به حالت اولیه بر خواهد گشت اما اگر صدای ناهنجار از قبل بوده و احتمال اینکه ایراد در کانال کشی غیر استاندارد باشد در اینصورت مشکل صدا برطرف نخواهد شد و مصرف کننده مجبور به تحمل آن است.

صدای ناهنجا و لرزش در یونیت بیرونی دستگاه نیز میتواند بوجود بیاید بخصوص زمانهایی که دستگاه استارت میکند طبقات آخر ساختمان با صدای آزار دهنده آن مواجه خواهند شد که در طول روز و شب موجب آزار و اذیت طبقات آخر میشود. زمانی که یونیت خارجی روی پشت بام نصب گردد این اتفاق خواهد افتاد . این مشکل را به دو روش میتوان برطرف کرد که روش اول کم هزینه و تاثیر گذاری آن خیلی کم است و روش دوم نیز وجود دارد اما پر هزینه و تاثیر گذاری صد در صدی دارد.

روش اول: استفاده از لرزه گیر پلاستیکی و علیق کاری صوتی و لرزشی پایه های یونیت خارجی.

روش دوم: جابجایی یونیت خارجی و انتقال آنها از پشت بام به قسمت بالای خرپشته.

 

شارژ گاز داکت اسپلیت

دستگاه های داکت اسپیلت به مرور زمان از نشتیهای خیلی ریزی که در اتصالات پیچ و مهره ای لوله ها وجود دارد گاز خالی کرده و از مقدار گاز داخل دستگاه کم میشود این مقدار در طول سال مقدار قابل ملاحظه ای خواهد بود و در صورتی که کمبود گاز جبران نگردد باعث مشکلات زیر خواهد شد.

1- کاهش راندمان داکت اسپیلت

2- افزایش مقدار مصرف برق دستگاه داکت اسپیلت

3- آسیب دیدن قلب دستگاه و گران ترین قطعه دستگاه که همان کمپرسور داکت اسپیلت است

4- کاهش مقدار سرمایش دستگاه

تمیز کردن فیلترهای داکت اسپیلت:

آیا میدانستید قسمت هوا ساز دستگاه داکت اسپیلت دارای فیلتر هوا میباشد؟

همانطور که در تصویر پایین ملاحظه میفرمایید دستگاه داکت اسپیلت در قسمت هوا ساز خود دارای فیلتر هوا جهت تصفیه ذرات معلق میباشد. محل نصب این فیلترها در دستگاه های مختلف ، متفاوت است.

 

تعمیر داکت اسپیلت

 

 

این فیلترها در عمل واقعا بطور موثر گرد و خاک و ذرات معلق در هوا را فیلتر میکنند بطوری که بعد از مدتی کاملا مسدود شده و نیاز به تعویض و یا شستشو دارند.

 

 

سرویس داکت اسپیلت

 

 

فیلتر دستگاه داکت اسپیلت هر شش ماه یکبار باید تعویض شود. در صورت عدم سرویس داکت اسپیلت در هر سال ، فیلتر هوا کاملا مسدود شده و مقدار پرتاب باد دستگاه نیز کاهش پیدا خواهد کرد. گرفتگی فیلتر دستگاه باعث افزایش صدای دستگاه نیز خواهد شد.

 

خدمات داکت اسپیلت

 

تعمیر آبریزی داکت اسپلیت

یکی از موارد خرابی داکت اسپلیت ، ترکیدگی کویل آب گرم هواساز می باشد. در چنین مواردی در فصل زمستان برای استفاده از گرمایش دستگاه پس از آب گیری هواساز به دلیل سوراخ بودن کویل ، آب جاری شده و بار پکیج افت پیدا میکند و آبریزی پیش می آید. بنابراین باید کویل باز شود و نقاط ترکیدگی جوشکاری و ترمیم گردد.

یکی از ویژگی های گروه آریاتهویه ، تست این کویل ها با تجهیزات ابزاردقیق می باشد تا اطمینان از سلامت تجهیز پس از نصب آن، حاصل گردد.

در مواردی اگر پوسیدگی لوله زیاد باشد و یا ترکیدگی طوری اتفاق افتاده باشد که امکان ترمیم نباشد ، باید کویل تعویض گردد. دربازار کویل های آماده موجود است که برحسب ابعاد می توان مورداستفاده قرارگیرد.در صورتی که ابعاد کویل مصرف کننده در بازار موجود نباشد ، امکان ساخت کویل آب گرم برحسب ابعاد درخواستی ، موجود می باشد.

 

بعضی از ایرادات شایع داکت اسپیلت:

1- داکت اسپیلت باد خنک نمیدهد.

2- داکت اسپیلت از قسمت سقف آبریزی دارد.

3- مقدار سرمایش داکت اسپیلت کم شده است.

4- مقدار پرتاب باد داکت اسپیلت کم شده است.

5- داکت اسپیلت صدای ناهنجار میدهد.

6- مصرف برق داکت اسپیلت زیاد است.

7- گرمایش داکت اسپیلت کار نمیکند.

8- داکت اسپیلت روشن نمیشود.

9- کنترل داکت اسپیلت کار نمیکند.

 و ...........

نکته خیلی خیلی مهم:

اگر جهت تعمیر داکت اسپیلت و یا سرویس داکت اسپیلت ، تعمیرکاری به محل شما مراجعه کرد و مشکل دستگاه شما را سوختن کمپرسور تشخیص داد حتما از چندین تعمیرکار و سرویسکار دیگر نیز جهت اطمینان نظر خواهی کنید.

متاسفانه هر ساله در اوج فصل گرما ده ها مورد مشاهده میشود که مشتری جهت تعویض کمپرسور با شرکت ما تماس میگیرد اما بعد از بررسی دستگاه توسط کارشناسان شرکت ، متوجه میشویم که افراد سودجو به خاطر گرفتن مبالغ میلیونی و بیشتر ، مشگل دستگاه را سوختن کمپرسور اعلام کرده اند در حالی که کمپرسور دستگاه ها کاملا سالم بوده و ایراد از قسمت دیگری بود. در صورت مشاهده همچین مواردی میتوانید با ما تماس گرفته و از کارشناسان ما بهره ببرید.

 

تعمیر داکت اسپیلت تهران

لازم به ذکر است تمیز کردن وشستشوی فیلترهای داخلی داکت اسپلیت علاوه بر افزایش سرما و تصفیه هوای محیط ، به مقدار زیادی در کاهش مصرف برق داکت اسپلیت کمک میکند.

شما دوستان عزیز جهت بیرون آوردن فیلترهای داکت اسپیلت ابتدا درب روی سقف را باز کنید. فیلترهای داکت اسپیلت در قسمت ورودی دستگاه میباشند قسمت ورودی جایی است که دستگاه داکت اسپیلت هوا را میکشد.

با توجه به شکل پایین میتوانید فیلتر داکت اسپیلت را بیرون آورید.

 

تعمیر داکت اسپلیت غرب تهران

شرکت آریا تهویه با کادری مجرب و تجهیزات پیشرفته آماده رفع مشکل نشتی گاز و رفع تمامی ایرادهای داکت اسپلیت میباشد.

جهت سرویس داکت اسپلیت ، تعمیر داکت اسپلیت ، نصب داکت اسپیلت میتوانید با تلفن های 09126164216   و 09302263094 تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت سرویسکاران ما در محل حاظر شده و خدمات مربوطه را به بهترین صورت انجام دهند

 

تعمیرات تخصصی داکت اسپیلت

تلفن تماس: 09302263094 - 09197164216

دانستنیهای کولر گازی و داکت اسپیلت

   نحوه محاسبه ظرفیت کولر گازی و داکت اسپیلت بر اساس متراژ ساختمان

   راهنمای خرید کولر گازی و داکت اسپیلت 

   نحوه نصب استاندارد کولر گازی و داکت اسپیلت

    نحوه کاهش مصرف برق کولر گازی و داکت اسپیلت

    مطالب مفید در مورد کولر گازی

     ارورهای کولر گازی جنرال GENERAL

   ارورهای کولر گازی ال جی LG

 

 

 

  با سلام و ممنون از مطالب مفید سایتتون ما یه داکت اسپیلت داریم که سه سال ازش استفاده میکنیم ولی اواخر فصل تابستان سالی که گذشت حس میکردم مقدار سرمایش دستگاه کم شده. میخواستم بدونم ایا این امکان هست که کمپرسور دستگاه مشکل داشته باشه؟

  پاسخ

  کمپرسور ، شیر چهارطرفه ، برد کنترل و کم بود مبرد میتونه از عوامل این مشکل باشه.

  پاسخ

  سلام. سیستم گرمایش و سرمایش ساختمان ما داکت اسپیلت ال جی هست متاسفانه همه همسایه ها از صدای زیاد در داخل واحد ناراضی هستند.چند تا تعمیرکار اومدن ولی نتونستن مشکل رو حل کنند. میخواستم راهنمایی بفرمایید از چی میتونه باشه. مرسی

  پاسخ

  میتونید از عایق صدا و یا ترانس کاهش دهنده استفاده بفرمایید.

  پاسخ

  امکانش هست از لوله های داکت اسپلیت برای کولرگازی استفاده کرد؟؟؟

  پاسخ

  بله.البته به ظرفیت دستگاه بستگی داره

  پاسخ

  سلام مت یک داکت اسپلیت گری دارم فیلتر هوایش را چطور عوض کنم.من ساکن کرمانشاه هستم.ممنون

  پاسخ

  ممنون از مطالب کاربردی و مفیدی که به اشتراک گذاشتید.

  پاسخ
ثبت نظر

 

  استفاده از قطعات اصلی و اورجینال

قطعات اصلی و یدکی درجه یک، اورجینال و با کیفیت

 

  کارشناسان متخصص و تحصیل کرده

کارشناسان و تعمیرکاران متخصص و تحصیل کرده

 

  گارانتی خدمات انجام شده

خدماتی با گارانتی به مدت 6 ماه

 


 

  آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان جردن، خيابان بابك بهرامي

  خط ویژه: 91302615–021

همراه: 09197164216

  ایمیل: info@aryatahvieh.ir

  ارتباط با مدیریت: manager@aryatahvieh.ir

تعمیر تخصصی داکت اسپلیت، پکیج و کولر گازی

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد