Loading ...
close

نحوه سرویس داکت اسپلیت

logo
نحوه سرویس داکت اسپلیت

 

سرویس داکت اسپلیت

آیا تا بحال به سرویس داکت اسپلیت نیاز پیدا کرده اید؟

سرویس داکت اسپیلت با توجه به شرایط آب و هوایی و جغرافیایی ، در محدوده زمانی از سال با تقاضای بسیاز زیادی مواجه میشود که به دلیل نیاز شدید به تعمیرات داکت اسپیلت ، بعضی وقتها از روی اجبار از افراد بی تخصص جهت تعمیرات استفاده شده و علاوه بر حل نشدن مشکل ، مصرف کننده متحمل هزینه و وقت زیاد میشود.شرکت آریا تهویه با داشتن تخصص حرفه ای و سالها تجربه کاری در زمینه سرویس و تعمیر داکت اسپیلت دو پیشنهاد برای شما عزیزان دارد تا با این مشکلات مواجه نشوید و از تابستای خنک و بی دردسر لذت ببرید.

1 . انجام سرویس به موقع و عملیات پیشگیرانه (سرویس داکت اسپیلت)

2 . عیب یابی تخصصی و برطرف کردن عیب (توسط تعمیر کاران متخصص و حرفه ای)

 

 

سرویس و نگهداری داکت اسپلیت

انجام سرویس به موقع و عملیات پیشگیرانه (سرویس داکت اسپیلت)

از مهم ترین کارهای لازم برای سرویس و نگهداری داکت اسپلیت، شستشوی و سرویس دوره ای، شارژگاز داکت اسپلیت است که شستشوی  شامل : کندانسور و اپراتور و بلووری،  فن  و یونیت های داخلی و خارجی می باشد. بخاطر اینکه کندانسور داکت اسپیلت در محیط بیرون و در معرض گرد و خاک و آلودگی هوا قرار دارد به مرور زمان منافذ هوا گرفته و کثیف شده و سبب کاهش راندمان داکت اسپیلت و افزایش مصرف برق آن میشود لذا جهت جلوگیری از افزایش مصرف برق و آسیب دیدن دستگاه ، بهتر است ابتدای فصل گرما سرویس سالیانه صورت گیرد.

شرکت آریا تهویه آموزشهای مورد نیاز جهت سرویس سالیانه داکت اسپیلت را بصورت رایگان در وبسایت خود قرار داده است که شما دوستان محترم میتوانید با مراجعه به این آموزشها ، سرویس سالیانه دستگاه داکت اسپیلت را انجام دهید . درصورتیکه به هر دلیلی قادر به انجام این کار نیستید میتوانید با شرکت آریا تهویه تماس گرفته تا تعمیرکاران و سرویسکاران متخصص داکت اسپیلت ، این کار را برای در اسرع وقت انجام دهند.

توجه داشته باشید سرویس سالیانه داکت اسپیلت امری ضروری بوده و سبب جلوگیری از مصرف بیش از حد برق و نیز خرابی زود هنگام میشود.

در مورد نگهداری سالیانه شرکت آریا تهویه قرارادادهای متنوع را برای هر گونه نیاز تنظیم کرده است تا مشتیران عزیز براساس نیاز خود بتوانند انتخاب درست و مقرون به صرفه ای را داشته باشند . لازم به ذکر است که تمامی سرویس ها و تعمیرات همراه با ضمانت نامه است.

 

 

عیب یابی داکت اسپلیت

عیب یابی تخصصی و برطرف کردن عیب (توسط تعمیر کاران متخصص و حرفه ای)

یکی از مهمترین مراحل تعمیر داکت اسپلیت عیب یابی و تشخیص درست عیب میباشد که بدون داشتن ابزارالات مخصوص و تخصص و تجربه کافی ، نمیتوان عیب دستگاه را بدرستی تشخیص داد بعد از اینکه عیب دستگاه تشخیص داده شد اقدامات لازم نسبت به تعمیر دستگاه انجام میگیرد. درصورتی که مرحله قبل(تشخیص عیب) به درستی صورت نگیرد زمان صرف شده برای تعمیر دستگاه بیهوده خواهد بود.

شرکت آریا تهویه با استفاده از افراد مختخصص و دوره دیده مجموعه ای کاملا تحصیل کرده و حرفه ای را تشکیل داده تا با استفاده از دانش و تخصص خود بصورت صادقانه در خدمت شما عزیزان باشد.

مهندسین شرکت آریا تهویه بعد از تماس شما ، در اسرع وقت و در کوتاهترین زمان به محل کار یا زندگی شما اعزام شده تا پس از بررسی های لازم و تشخیص درست عیب، گزارشهای لازم را به شما ارائه میدهند تا درصورت تمایل شما عزیزان اقدامات لازم جهت تعمیر دستگاه را انجام دهند.

 

 

 

نیاز به سرویس داکت اسپلت دارید؟

 

با ثبت سفارش آنلاین تخفیف بگیرید

 

 

مرکز تخصصی سرویس داکت اسپلیت، سرویس و تعمیر کولر گازی اسپلیت 

 متخصصین شرکت آریا تهویه برای سرویس داکت اسپلیت شما در اسرع وقت به محل شما اعزام شوند.

 

 

 

سرویس داکت اسپلیت در تهران

شرکت آریا تهویه سرویس داکت اسلیت و خدمات نگهاری و تعمیر در صورت نیاز را در سراسر تهران ارائه می دهد . شرکت آریا تهویه همه مناطق تهران تحت پوشش خدمت سرویس و نگهداری داکت اسلیت قرار داده است . مشاوره و اعزام فوری کارشناس از مزیتهای شرکت آریا تهویه نسبت به بقیه همکاران است . آریا تهویه تخصص کارشناسان و سرویس کاران خود را ضمانت می کند.

 

سرویس فوری داکت اسپلیت

در صورت نیاز فوری به سرویس کار و یا تعمیرات و عیب یابی تخصصی ، شرکت آریا تهویه امکان اعزام فوری و شبانه روزی را برای همشهریان عزیز فراهم کرده است . فقط کافیست با شماره تلفن های 09302263094 – 09197164216 تماس گرفته و درخواست خود را به کارشناس مربوطه اعلام بفرمایید تا کارشناس متخصص به ادرس شما اعزام گردد . لازم به ذکر است که  تعرفه و قیمت تمامی خدمات شرکت آریا تهویه بر اساس نرخ مصوب محاسبه می گردد.

 

 

سرویس  داکت اسپیلت غرب تهران

شرکت آریا تهویه  با حضور 20 ساله خود در  غرب تهران  سرویس و نگهداری انواع داکت اسلیت را می پذیرد . اعزام فوری سرویس کار و پشتیبانی 24 ساعته  می تواند بهترین سرویس را در اختیار شما بگذارد . برای مشاوره رایگان و استفاده از توصیه های مهم کارشناسان آریا تهویه در غرب تهران لطفا با ما تماس بگیرید

 

چرا آریا تهویه ؟

بهره گیری از متخصص ترین و حرفه ای ترین تعمیرکاران داکت اسپیلت

ضمانت تعمیرات و خدمات انجام شده توسط متخصصین ما /تنظیم ساعت کاری با مشتریان /استفاده از قطعات با کیفیت و ارجینال/هزینه های تعمیراتی منطقی و مناسب/داشتن احساس وظیفه ونیز استفاده از نیروهای متعهد/وقت شناسی و حضور به موقع در محل/انجام خدمات تعمیراتی حدالامکان در محل شما/لزوم سرویس سالیانه داکت اسپیلت در فصل گرما

دوستان عزیز باید توجه داشته باشند دستگاه های داکت اسپیلت در مارکها ، کیفیت و کشورهای مختلفی تولید میشوند ولی به دلیل کارکرد مداوم ، همه آنها بدون استثنا نیاز به سرویس دارند تا در فصل گرما دچار خرابی بی موقع و افزایش مصرف برق نشوند. کارشناسان گروه مهندسی آریا تهویه آموزشهای لازم جهت سرویس سالیانه داکت اسپیلت را در این وبسایت قرار داده اند که شما میتوانید با استفاده از آموزشهای ارائه شده دستگاه داکت اسپیلت را سرویس سالیانه کنید.

اما اگر قادر به انجام این کار نیستید و میخواهید این کار بصورت کاملا تخصصی انجام گیرد میتوانید با شرکت آریا تهویه تماس گرفته و درخواست سرویس سالیانه کرده تا همکاران ما در اسرع وقت در محل شما حاضر شوند و عملیات سرویس داکت اسپیلت را بصورت حرفه ای انجام دهند.

با گسترش روز افزون سیستمهای سرمایشی و گرمایشی با تکنولوژی جدید ، نیاز دیدیم مقاله ای جهت آموزش نگهداری داکت اسپیلت و مطالب مهم آن برای شما عزیزان قرار دهیم امیدواریم این مطالب مورد تایید شما قرار بگیرد.

 

 

سرویس داکت اسپیلت و تعمیر داکت اسپلیت

 

داکت اسپلیت چیست؟

 

داکت اسپلیت

 

دستگاه های داکت اسپیلت برای گرمایش و سرمایش واحد مسکونی و یا اداری-تجاری کاربرد دارند بدین معنی که به جای استفاده از رادیاتور و کولر گازی ، همه آنها در یک سیستم جمع شده و هوای گرم و سرد واحد را تامین میکنند.

سیستم سرمایش دستگاه داکت اسپیلت همانند کولر گازی عمل میکند و تقریبا مصرف برق بالایی دارد زیرا اگر بخواهیم فقط یک اتاق را خنک کنیم باز مجبور هستیم کل دستگاه را روشن کرده و همه واحد خنک شود اما سیستم گرمایش داکت اسپیلت توسط آب گرم موتورخانه و یا پکیج کار میکند و مصرف برق خیلی پایینی دارد یعنی در فصل زمستان جهت گرمایش محیط ، مصرف برق ناچیزی دارد.

 

سرویس داکت اسپلیت

 

در تصویر بالا کویل آب گرم داکت اسپیلت را مشاهده میفرمایید که در یک سمت یونیت داخلی نصب شده و آب گرم توسط شیلنک ها از یک طرف وارد کویل شده و از طرف دیگر خارج میشود وقتی فن داکت اسپیلت در حال کار کردن است باد تولید شده به پره های کویل آب گرم برخورد کرده و گرما را وارد محیط میکند. لازم بذکر است آب گرم مورد نیاز داکت اسپیلت توسط پکیج و یا موتورخانه تامین میشود.

 

 

 

سرویس دوره ای داکت اسپلیت

ایا دستگاه داکت اسپیلت نیاز به سرویس سالیانه دارد؟

داکت اسپلیت ها هم مانند دستگاه های کولر گازی به علت کثیف شدن کویل آبگرم و اوپراتور و نیز کم شدن گاز هر ساله باید بازدید و سرویس شوند . سرویس داکت اسپلیت ها بصورت سالیانه باعث جلوگیری از خراب شدن داکت اسپلیت شده ، مصرف برق تا 30 درصد کاهش یافته و سرما دهی داکت اسپلیت زیاد میشود.

در پایین تصویری از کنترل دیواری یک نمونه از داکت اسپیلت را مشاهده میفرمایید.

در این قسمت میخواهیم در مورد کنترل دیواری داکت اسپیلت مطالب و آموزشهایی خدمت شما عرض کنیم. تولید کنندگان دستگاه داکت اسپیلت امکانات متنوعی روی دستگاه گذاشته اند که هر کدام از آنها به نوبت خود کاربردهایی برای ما دارند و استفاده به موقع از این امکانات خالی از لطف نیست اما مشاهده میشود خیلی از مردم از نحوه استفاده این آپشنها و کنترل دیواری داکت اسپیلت اطلاعات کافی ندارند و نمیتوانند از تمام امکانات دستگاه داکت اسپیلت بهره لازم را ببرند لذا آموزشهایی در این سایت برای شما عزیزان گذاشته ایم که امیدواریم مورد پسند شما دوستان قرار بگیرد.

 

سرویس داکت اسپیلیت

شما عزیزان در تصویر بالا عکس یک نمونه از کنترل دیواری داکت اسپیلت را مشاهده میفرمایید که تمامی آپشنهای دستگاه را با همین کنترل تنظیم میکنیم .

میخواهیم در مورد نحوه کارکرد کنترل داکت اسپلیت توضیحاتی داشته باشیم امیدواریم مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.

در این پیج میخواهیم فقط در مورد کنترل مشاهده شده در بالا توضیح بدهیم اما لازم بذکر است تقریبا مکانیزم عمل همه کنترلها مثل هم بوده و تفاوت چندانی با هم ندارند.

 

سرویس داکت اسپلیت ال جی

 یکی برندهای معتبر و پر اقبال دستگاههای تهویه و گرمایش و سرمایش ، ال جی می باشد . با توجه به اینکه تعداد این دستگاههای ال جی هر روز بیشتر می شود ، شرکت آریا تهویه خدمات تخصصی  با کیفیتی را برای سرویس و نگهداری داکت اسپلیت ال جی ارائه می دهد . تمتمی سرویس کاران و شرکت آریا تهویه آموزش دیده و متخصص و مجرب هستند و این را شرکت آرای تهویه ضمانت می کند.

 

 

سرویس داکت اسپلیت سامسونگ

از مطرح ترین برندهای موجود در بازار می توان داکت اسپلیت سامسونگ را نام برد. حتما باید سرویس و نگهداری و تعمیرات  داکت اسپلیت را ب به شرکتها و تعمیرکاران معتبر بسپارید تا از مشکلات بعدی جلوگیری شود  شرکت آریا تهویه تمامی خدمات مربوط به دستگاه های سامسونگ از نصب و راه اندازی تا تعمیر و جابجایی، تعویض قطعات و سرویس دوره ای را 24 ساعته و همره با ضمانت نامه ارائه می دهد . برای مشاوره و انتخاب با کارشناسان آریا تهویه لطفا تماس بگیرد.

 

 

سرویس داکت اسپلیت سقفی

باید توجه داشته باشید که این نوع از داکت اسپلیت هم نیاز به سرویس دوره ای برای حفظ عملکرد و طول عمر بیشتر دارد و در مصرف برق هم می تواند تاثیر چشمگیری بگذارد. همکاران ما در شرکت آریا تهویه  سرویس داکت اسپلیت سقفی  کاملی را که شامل :

سرویس پنل خارجی و داخلی

سرویس سنسور‌ها  و بلوور

سرویس فین‌ها یا کویل

شستشوی فیلترها

بررسی مسیر خروجی آب (لوله درین) را انجام میدهند و  در صورت نیاز به تعویض قطعات آریا تهویه از قطعات اورجینال استفتده می کند

 

بعضی از عیب های شایعی که ممکن است موقع خرابی داکت اسپیلیت مشاهده شود عبارتند از :

داکت اسپیلیت کار نمیکند.    

قطعی برق ، قطعی کابل ، خرابی برد ، ارور

 

داکت اسپیلیت روشن نمیشود.

قطعی برق ، قطعی کابل ، خرابی برد ، خرابی ریموت کنترل ، خرابی ترموستات

 

داکت اسپیلت باد گرم میدهد.

کم بودن گاز دستگاه ، خرابی کمپرسور ، خرابی راه انداز ، خرابی ، کنتاکتور ، خرابی سنسورهای محیطی و پایپ لوله ، خرابی فن کندانسور ، قطعی ارتباط پنل و کندانسور

 

داکت اسپلیت سرما ندارد.

کم بودن گاز دستگاه ،کثیف بودن فیلتر و هواساز ، وجود هوا در سیکل ، گرفتگی لوله مویی ، خرابی شیربرقی ، خرابی کمپرسور ، خرابی راه انداز ، خرابی ، کنتاکتور ، خرابی سنسورهای محیطی و پایپ لوله ، خرابی فن کندانسور ، قطعی ارتباط پنل و کندانسور 

 

های کردن داکت اسپیلیت.

کثیف بودن کندانسور ، خراب بودن فن کندانسور ، گرفتگی مسیر ، خرابی فن پنل

 

جابجا شدن توالی فازها .

قطعی برق ، خرابی کنترل فاز ، خرابی کنتکتور ، خرابی برد کنترل

 

داکت اسپلیت آب ریزی دارد.

کثیف بودن درین ، گرفتگی خروج آب ، خرابی پمپ درین

 

گاز داکت اسپلیت کم شده.

وجود نشتی در لوله ها ، عدم اتصال مناسب لوله ها به هواساز ،عدم اتصال مناسب لوله ها به کندانسور ، سوراخ بودن هواساز یا کندانسور

 

هنگام روشن شدن داکت اسپلیت فیوز برق عمل میکند.

اتصالی برقی ، خراب بودن کنتاکتور ، خراب بودن راه انداز ، معیوب بودن کمپرسور ، خرابی فن کندانسور

 

 

 

مشکلات داکت اسپلیت

از مهمترین مشکلات و خرابی های داکت اسپلیت می توان :

تمیز نبودن کندانسور و اپراتورلوله کشی غیراستاندارد

نوسانات برق

خرابی ترموستارت و کنتاکتور

 و در آخر از کار افتادن اتومات دستگاه را نام برد .

همه این مشکلات را می توان با بکارگیری نیروی متخصص جلوگیری و یا حل کرد . آریا تهویه تمامی خدمات خود را ضمانت می کند

 

 

شارژ گاز داکت اسپلیت

یکی از دلایل کم شدن گاز داکت اسپیلت :

آسیب دیدن لوله های داکت اسپلیت و کندانسور و اوپراتور داکت اسپلیت سبب ایجاد نشتی در داکت اسپلیت شده و گاز موجود در داخل آن کاهش میابد و به مرور زمان تخلیه میشود که این مورد باعث کاهش سرما دهی داکت اسپلیت و درنهایت سبب میشود داکت اسپلیت باد گرم بدهد. استفاده از داکت اسپلیت در این شرایط باعث سوختن کمپرسور آن می شود .

تعویض کمپرسور دستگاه داکت اسپیلت هزینه بالایی دارد لذا مصرف کنندگان و تعمیرکنندگان داکت اسپیلت تمام سعی خود را میکنند تا از آسیب دین و سوختن کمپرسور جلوگیری گردد

لازم به ذکر است تمیز کردن وشستشوی فیلترهای داخلی داکت اسپلیت علاوه بر افزایش سرما و تصفیه هوای محیط ، به مقدار زیادی در کاهش مصرف برق داکت اسپلیت کمک میکند.

شما دوستان عزیز جهت بیرون آوردن فیلترهای داکت اسپیلت ابتدا درب روی سقف را باز کنید. فیلترهای داکت اسپیلت در قسمت ورودی دستگاه میباشند قسمت ورودی جایی است که دستگاه داکت اسپیلت هوا را میکشد.

با توجه به شکل پایین میتوانید فیلتر داکت اسپیلت را بیرون آورید.

شرکت آریا تهویه با کادری مجرب و تجهیزات پیشرفته آماده رفع مشکل نشتی گاز و رفع تمامی ایرادهای داکت اسپلیت میباشد.

 

 

آموزش سرویس داکت اسپلیت

آیا با این سیستم آشنایی دارید؟

داکت اسپلیت جزو جدیدترین و به روزترین سیستم های تهویه مطبوع در دنیا و کشورهای پیشرفته ی اروپایی و آمریکایی می باشد.مهد سیستم های داکت اسپلیت در آمریکا است و این کشور پیشرو در بهبود و ارتقای داکت اسپلیت از نظر بهبود آسایش کاربر و کاهش مصرف انرژی است.از جمله ی سازندگان اصلی این دستگاه ها شرکت های گودمن ، ریم ، سامسونگ ، هانیول ، دایکین ، گرین ، جنرال ، میتسوبیشی و تراست هستند.

داکت اسپلیت ها بر اساس منطقه ی آب و هوایی و اقلیمی مشخص میشوند و با توجه به گرمایش روزافزون کره ی زمین استفاده از این سیستم همه گیر تر شده است.به طوری که امروزه جزو یکی از معیارهای ساختمان سازی در ساختمان های هوشمند به حساب می آید.داکت اسپلیت ها از نظر حجم فضای اشغالی و متراژ هوادهی مورد توجه بیش از پیش مهندسین ساختمان سازی قرارگرفته است چرا که هم گرمایش و هم سرمایش به صورت یکپارچه در تمام فضاهای اداری یا مسکونی و یا حتی تجاری و صنعتی به طور یکنواخت صورت میگیرد. هر داکت اسپلیت از چند واحد مجزا تشکیل شده است که شامل یونیت بیرونی ، یونیت درونی ،لوله کشی ها ، برد کنترل و کویل آب گرم می باشد.

یونیت بیرونی یا کندانسور داکت اسپلیت وظیفه ی اصلی ایجاد سرمایش ( و در برخی از مدل ها گرمایش ) را عهده دار است که نیاز است توجه ویژه ای به آن چه موقع نصب و چه موقع مصرف گردد.در هنگام نصب باید محیط کندانسور باز بوده و تبادل حرارت به سهولت انجام پذیرد در غیر این صورت راندمان دستگاه به شدت کاهش ، مصرف برق افزایش و استهلاک کندانسور نیز افزایش پیدا می کند.همچنین یکی از نکات مهم استفاده از داکت اسپلیت سرویس به هنگام دستگاه توسط تکنسین ها و کارشناسان شرکت آریا تهویه از نظر تمیزی کندانسور ، هوادهی ، سرعت چرخش فن ، آمپر مصرفی ، سلامت خازن ها ، میزان مبرد یا گاز استاندارد موجود در سیستم و ... می باشد.

یونیت درونی یا هواساز عموما داخل واحد به صورت جاسازی شده در سقف یا ایستاده درون باکسی پیش بینی میشود که وظیفه ی انتقال سرمایش یا گرمایش به فضای کاربر را برعهده دارد.یکی از نکات مهم هنگام استفاده ازین دستگاه سرویس به موقع آن می باشد.همچنین در این دستگاه یک یا دوعدد فیلتر تسفیه هوا نصب شده که باید در هر دوره ی سرویس نظافت گردد.

یکی دیگر از اجزای مجموعه ی داکت اسپلیت ، سیستم گرمایشی آن است که از طریق پکیج های شوفاژ دیواری موجود در واحد یا سیستم موتوخانه ی مجموعه تکمیل میشود که عمده ی وظیفه ی گرمایش در زمستان بر عهده ی این واحد می باشد و باید به طور مرتب سرویس و بازدید گردد.

 

 

 قیمت سرویس داکت اسپلیت

برای محاسبه هزینه و قیمت سرویس و نگهداری داکت اسپلیت عوامل مختلفی تاثیر دارند که از جمله می توان به :

تعداد نفرات و مدت زمان لازم برای انجام سرویس

تعداد دستگاهها و نوع آن ( برند دستگاه )

قیمت قطعات که آریا تهویه همیشه از قطعات اصل استفاده می کند

نوع خدمات ارائه شده 

 هزینه و نرخ خدمات در شرکت آریا تهویه براساس نرخ مصوب محاسبه و همراه با ضمانت نامه می باشد . ما بهترین سرویس را با کمترین قیمت در اختیار شما قرار میدهیم

 

دلایل انتخاب نمایندگی آریاتهویه :

1- سرویسکاران مجاز آریا تهویه دارای مدرک معتبر از فنی حرفه ای و گروه صنعتی و حداقل 10 سال سابقه ی کاری می باشند.

2- آشنا و مسلط به زبان اینگلیسی جهت خدمات به مشتریان ویژه و مسافران

3-داشتن تعهد کاری و انضباط زمانی و ارایه فاکتور معتبر

4-استفاده از قطعات اوریجینال و درجه یک شرکتی

5-سرویس دهی حتی در روزهای تعطی

6-ارائه خدمات تخصصی در محل

7- مشتری مداری وفن بیان کافی

 

 

 

 

جهت سرویس داکت اسپلیت ، تعمیر داکت اسپلیت ، نصب داکت اسپیلت میتوانید با تلفن های 09126164216 و 09302263094 تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت سرویسکاران ما در محل حاظر شده و خدمات مربوطه را به بهترین صورت انجام دهند.

 

 

تلفن تماس: 09302263094 - 09197164216

 

 

دانستنیهای کولر گازی

نحوه محاسبه ظرفیت کولر گازی بر اساس متراژ ساختمان

راهنمای خرید کولر گازی

نحوه نصب استاندارد کولر گازی

نحوه کاهش مصرف برق کولر گازی

مطالب مفید در مورد کولر گازی

ارورهای کولر گازی جنرال GENERAL

ارورهای کولر گازی ال جی LG

تعمیر کولرگازی در صادقیه

.

 

ثبت نظر

 

  استفاده از قطعات اصلی و اورجینال

قطعات اصلی و یدکی درجه یک، اورجینال و با کیفیت

 

  کارشناسان متخصص و تحصیل کرده

کارشناسان و تعمیرکاران متخصص و تحصیل کرده

 

  گارانتی خدمات انجام شده

خدماتی با گارانتی به مدت 6 ماه

 


 

  آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان جردن، خيابان بابك بهرامي

  خط ویژه: 91302615–021

همراه: 09197164216

  ایمیل: info@aryatahvieh.ir

  ارتباط با مدیریت: manager@aryatahvieh.ir

تعمیر تخصصی داکت اسپلیت، پکیج و کولر گازی

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد