Loading ...
close

نمایندگی کولرگازی دریاچه 09302263094

logo
نمایندگی کولرگازی دریاچه 09302263094

 

نمایندگی تعمیرات کولر گازی جنرال در دریاچه 09302263094

خدمات پس از فروش کولر گازی جنرال در چیتگر و دریاچه شهدای خلیج فارس

09302263094

 

شرکت آریا تهویه09302263094نمایندگی کولر گازی در چیتگر و دریاچه شهدای خلیج فارس  و نیز خدمات پس از فروش کولر گازی  شهرک شهید باقری ، آزادشهر ، دهکده المپیک ، شهرک های بزرگراه خرازی ، کوهک ، منطقه 22 ، ایران مال ، شهرک شهید خرازی ، شهرک آتی ساز وشهرک های غرب تهران آماده ارائه خدمات  کولر گازی به شما عزیزان میباشد.

جهت نصب ، سرویس و تعمیر کولر گازی خود در غرب تهران با ما تماس بگیرید.


تلفن تماس: 09302263094 - 09197164216

 

اگر کولر گازی شما نیاز به تعویض قطعه دارد  همکاران ما در شرکت آریا تهویه بعنوان خدمات پس از فروش کولر گازی غرب تهران ، قطعات قبلی را با قطعات اصلی و مرغوب جایگزین میکنند و هیچگاه از قطعات با کیفیت پایین و نامرغوب را جهت تعویض استفاده نمیکنند. تعویض قطعات با قطعات اصلی و مرغوب علاوه بر کاهش مقدار مصرف برق ، عمر کولر گازی را نیز افزایش خواهد داد.

 

 

آیا نیاز به نصب کولر گازی در دریاچه را دارید؟

اگر کولر گازی نو خریداری کرده اید و نیاز به نصاب کولر گازی در غرب تهران را دارید و یا قصد جابجایی کولر گازی خود را دارید ما بعنوان نمایندگی کولر گازی در شهرک شهید باقری ، آزادشهر ، دهکده المپیک ، شهرک های بزرگراه خرازی ، کوهک ، منطقه 22 ، ایران مال ، شهرک شهید خرازی ، شهرک آتی ساز وشهرک های غرب تهران  این کار را به بهترین کیفیت برای شما انجام میدهیم.

 

 

آیا نیاز به تعمیر کولر گازی جنرال در غرب تهران دارید؟

کافیست با ما تماس بگیرید تا همکاران ما در سریعترین زمان ممکن به محل شما اعزام شوند. همکاران ما با داشتن سالها تجربه در زمینه نصب ، سرویس و تعمیر کولر گازی ، خدمات مورد نیاز شما را بصورت کاملا تخصصی انجام خواهند داد.

همکاران ما پس از اولین تماس شما با مرکز خدمات نمایندگی جنرال د رغرب تهران ، به آدرس مورد نظر مراجعه کرده و پس از بررسی خرابی و قطعات مورد نیاز ، هزینه های اولیه را برآورد کرده و اعلام میکنمایند.

درصورت توافق و حصول اطمینان شما مشتریان ارجمند از کیفیت کار ، تعمیرات انجام گرفته و فاکتور معتبر و رسمی خدمت شما عزیزان اراءه خواهد شد.

 

نمایندگی کولر گازی جنرال در شهریار

 

هر چند وقت یکبار باید کولر گازی جنرال شارژ گاز شود؟

با توجه به اینکه در کولر گازیهای اسپلیت بر خلاف کولرهای پنجره ای قدیمی ، از اتصالات پیچ و مهره ای استفاده شده است در حالی که در کولر های قدیمی به جای پیچ و مهره از جوشکاری استفاده میشد. به خاطر استفاده از اتصالات پیچ و مهره ای ، به مرور زمان گاز کولر گازی از اتصالات نشت کرده و بصورت تدریجی از مقدار آن کم میشود.

کم شدن مقدار گاز کولر گازی در طول سال اتفاق می افتد که این کمبود اگر جبران نشود آسیب شدیدی به کمپرسور کولر گازی وارد خواهد شد لذا پیشنهاد میگردد همه ساله ابتدای شروع فصل گرما ، مقدار گاز کولر گازی مورد بررسی قرار گیرد و کمبود آن جبران شود.

 

تعمیرات کولر گازی جنرال در شهریار

 

 

کیفیت کولرگازی جنرال چگونه است؟

در پاسخ به سوال شما باید ابتدا مشخص کنیم که این کولر گازی در چه منطقه آب و هوایی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

کولر گازی جنرال برای استفاده در مناطق معتدل آب و هوایی مانند تهران ، شهرهای شمالی و مناطق آذربایجان ، بهترین انتخاب محسوب میشود. این کولر به خاطر قیمت مناسب و به دلیل هزینه های مناسب تعمیراتی و نیز کیفیت و سرمایش نسبتا خوب ، از طرفداران زیادی برخوردار است و همانطور که گفته شد تمامی قطعات یدکی این نوع کولر نسبت به کولر های دیگر به راحتی در دسترس میباشد.

با توجه به مطالب بالا نتیجه میگیریم که کولر گازی جنرال به دلیل تعمیرات سریع و راحت و نیز قیمت اولیه آن ، یکی از انتخابهای معقول جهت خرید کولر گازی میتواند باشد.

 

تلفن تماس: 09302263094 - 09197164216

 

  آیا تا بحال به تعمیر داکت اسپیلیت نیاز پیدا کرده اید؟

تعمیر داکت اسپیلت با توجه به شرایط آب و هوایی و جغرافیایی ، در محدوده زمانی از سال با تقاضای بسیاز زیادی مواجه میشود که به دلیل نیاز شدید به تعمیرات داکت اسپیلت ، بعضی وقتها از روی اجبار از افراد بی تخصص جهت تعمیرات استفاده شده و علاوه بر حل نشدن مشکل ، مصرف کننده متحمل هزینه و وقت زیاد میشود.شرکت آریا تهویه با داشتن تخصص حرفه ای و سالها تجربه کاری در زمینه سرویس و تعمیر داکت اسپیلت دو پیشنهاد برای شما عزیزان دارد تا با این مشکلات مواجه نشوید و از تابستای خنک و بی دردسر لذت ببرید.

 

 1 . انجام سرویس به موقع و عملیات پیشگیرانه (سرویس داکت اسپیلت)

 2 . عیب یابی تخصصی و برطرف کردن عیب (توسط تعمیر کاران متخصص و حرفه ای)

 

انجام سرویس به موقع و عملیات پیشگیرانه (سرویس داکت اسپیلت)

بخاطر اینکه کندانسور داکت اسپیلت در محیط بیرون و در معرض گرد و خاک و آلودگی هوا قرار دارد به مرور زمان منافذ هوا گرفته و کثیف شده و سبب کاهش راندمان داکت اسپیلت و افزایش مصرف برق آن میشود لذا جهت جلوگیری از افزایش مصرف برق و آسیب دیدن دستگاه ، بهتر است ابتدای فصل گرما سرویس سالیانه صورت گیرد.

شرکت آریا تهویه آموزشهای مورد نیاز جهت سرویس سالیانه داکت اسپیلت را بصورت رایگان در وبسایت خود قرار داده است که شما دوستان محترم میتوانید با مراجعه به این آموزشها ، سرویس سالیانه دستگاه داکت اسپیلت را انجام دهید . درصورتیکه به هر دلیلی قادر به انجام این کار نیستید میتوانید با شرکت آریا تهویه تماس گرفته تا تعمیرکاران و سرویسکاران متخصص داکت اسپیلت ، این کار را برای در اسرع وقت انجام دهند.

توجه داشته باشید سرویس سالیانه داکت اسپیلت امری ضروری بوده و سبب جلوگیری از مصرف بیش از حد برق و نیز خرابی زود هنگام میشود.

 

عیب یابی تخصصی و برطرف کردن عیب (توسط تعمیر کاران متخصص و حرفه ای)

یکی از مهمترین مراحل تعمیر یک داکت اسپیلت عیب یابی و تشخیص درست عیب میباشد که بدون داشتن ابزارالات مخصوص و تخصص و تجربه کافی ، نمیتوان عیب دستگاه را بدرستی تشخیص داد بعد از اینکه عیب دستگاه تشخیص داده شد اقدامات لازم نسبت به تعمیر دستگاه انجام میگیرد. درصورتی که مرحله قبل(تشخیص عیب) به درستی صورت نگیرد زمان صرف شده برای تعمیر دستگاه بیهوده خواهد بود.

شرکت آریا تهویه با استفاده از افراد مختخصص و دوره دیده مجموعه ای کاملا تحصیل کرده و حرفه ای را تشکیل داده تا با استفاده از دانش و تخصص خود بصورت صادقانه در خدمت شما عزیزان باشد.

مهندسین شرکت آریا تهویه بعد از تماس شما ، در اسرع وقت و در کوتاهترین زمان به محل کار یا زندگی شما اعزام شده تا پس از بررسی های لازم و تشخیص درست عیب، گزارشهای لازم را به شما ارائه میدهند تا درصورت تمایل شما عزیزان اقدامات لازم جهت تعمیر دستگاه را انجام دهند.

داکت اسپلیت چیست؟

تعمیرات داکت اسپلیت

دستگاه های داکت اسپیلت برای گرمایش و سرمایش واحد مسکونی و یا اداری-تجاری کاربرد دارند بدین معنی که به جای استفاده از رادیاتور و کولر گازی ، همه آنها در یک سیستم جمع شده و هوای گرم و سرد واحد را تامین میکنند.

سیستم سرمایش دستگاه داکت اسپیلت همانند کولر گازی عمل میکند و تقریبا مصرف برق بالایی دارد زیرا اگر بخواهیم فقط یک اتاق را خنک کنیم باز مجبور هستیم کل دستگاه را روشن کرده و همه واحد خنک شود اما سیستم گرمایش داکت اسپیلت توسط آب گرم موتورخانه و یا پکیج کار میکند و مصرف برق خیلی پایینی دارد یعنی در فصل زمستان جهت گرمایش محیط ، مصرف برق ناچیزی دارد.

یکی از دلایل کم شدن گاز داکت اسپیلت :

آسیب دیدن لوله های داکت اسپلیت و کندانسور و اوپراتور داکت اسپلیت سبب ایجاد نشتی در داکت اسپلیت شده و گاز موجود در داخل آن کاهش میابد و به مرور زمان تخلیه میشود که این مورد باعث کاهش سرما دهی داکت اسپلیت و درنهایت سبب میشود داکت اسپلیت باد گرم بدهد. استفاده از داکت اسپلیت در این شرایط باعث سوختن کمپرسور آن می شود .

تعویض کمپرسور دستگاه داکت اسپیلت هزینه بالایی دارد لذا مصرف کنندگان و تعمیرکنندگان داکت اسپیلت تمام سعی خود را میکنند تا از آسیب دین و سوختن کمپرسور جلوگیری گردد

تعمیر داکت اسپلیت

لازم به ذکر است تمیز کردن وشستشوی فیلترهای داخلی داکت اسپلیت علاوه بر افزایش سرما و تصفیه هوای محیط ، به مقدار زیادی در کاهش مصرف برق داکت اسپلیت کمک میکند.

شما دوستان عزیز جهت بیرون آوردن فیلترهای داکت اسپیلت ابتدا درب روی سقف را باز کنید. فیلترهای داکت اسپیلت در قسمت ورودی دستگاه میباشند قسمت ورودی جایی است که دستگاه داکت اسپیلت هوا را میکشد.

با توجه به شکل پایین میتوانید فیلتر داکت اسپیلت را بیرون آورید.

آریا تهویه

شرکت آریا تهویه با کادری مجرب و تجهیزات پیشرفته آماده رفع مشکل نشتی گاز و رفع تمامی ایرادهای داکت اسپلیت میباشد.

جهت سرویس داکت اسپلیت ، تعمیر داکت اسپلیت ، نصب داکت اسپیلت میتوانید با تلفن های 09126164216   و 09302263094 تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت سرویسکاران ما در محل حاظر شده و خدمات مربوطه را به بهترین صورت انجام دهند.

 

آریا تهویه آماده پاسخگویی سوالات زیر به شما مشتریان گرامی می باشد:

کولر کازی روشن نمی شود

کولرگازی صدا می دهد

کولرگازی باد گرم میدهد

کولرگازی خنک نمیکند

کولرگازی گرم نمیکند

کولرگازی باد سرد می دهد

آبریزش از کولر گازی

کولر گازی صدا میدهد

خازن کولرگازی چیست

تعویض خازن کولرگازی

قیمت خازن کولرگازی اسپلیت

کنتاکتور کولر گازی اسپلیت

فن کولرگازی اسپلیت

شارژ گاز کولرگازی اسپلیت غرب تهران

علت خراب شدن کولرگازی

سرویس کولرگازی اسپلیت

باز کردن کولرگازی اسپلیت

جمع کردن کولرگازی اسپلیت

باز کردن کولرگازی اسپلیت

سوختن کولرگازی

برد اسپلیت کولرگازی

تلفن تماس: 09302263094 - 09197164216

 

ثبت نظر

 

  استفاده از قطعات اصلی و اورجینال

قطعات اصلی و یدکی درجه یک، اورجینال و با کیفیت

 

  کارشناسان متخصص و تحصیل کرده

کارشناسان و تعمیرکاران متخصص و تحصیل کرده

 

  گارانتی خدمات انجام شده

خدماتی با گارانتی به مدت 6 ماه

 


 

  آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان جردن، خيابان بابك بهرامي

  خط ویژه: 91302615–021

همراه: 09197164216

  ایمیل: info@aryatahvieh.ir

  ارتباط با مدیریت: manager@aryatahvieh.ir

تعمیر تخصصی داکت اسپلیت، پکیج و کولر گازی

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد