Loading ...
close

نمایندگی داکت اسپیلت گودمن دریاچه

logo
نمایندگی داکت اسپیلت گودمن دریاچه

نمایندگی داکت اسپیلت گودمن دریاچه Goodman

 

خدمات پس از فروش داکت اسپلیت گودمن

مرکز تخصصی تعمیرات داکت اسپلیت گودمن

 

آیا داکت اسپلیت شما خراب شده و باد خنک نمیدهد؟

شرکت آریا تهویه با تعمیرکاران مجرب در زمینه تعمیرات و سرویس داکت اسپیلت گودمن Goodman  آماده ارائه خدمات کاملا تخصصی داکت اسپیلت گودمن هستند.

اگر افرادی جهت سرویس و تعمیر به محل شما مراجعه کرده اند و در نهایت کار تعمیر و سرویس را بخاطر عدم داشتن تخصص نتوانسته اند بخوبی انجام دهند کافیست با ما تماس بگیرید تا همکاران ما در اسرع وقت به محل شما اعزام شوند و خدمات داکت اسپلیت را بصورت کاملا تخصصی انجام دهند.

تلفن تماس:  09302263094    و     09197164216

 

داکت اسپیلت گودمن :

این دستگاه ها ساخت کشور آمریکا بوده و یکی از قدرتمند ترین داکت اسپیلتهای موجود در بازار ایران است. این برند در دو نوع تکفاز و سه فاز تولید شده اند و به خاطر استفاده از کمپرسورهای قوی و با کیفیت دارای ظرفیت برودتی بالایی هستند. کمپرسور مورد استفاده در این دستگاه ها دارای کیفیت بالایی میباشد به همین دلیل سوختن و یا آسیب دیدن این کمپرسورها به ندرت اتفاق می افتد.

 

این دستگاه ها به خاطر قدرت بالایی که دارند مصرف برق زیادی نیز دارند علاوه بر آن یونیت خارجی آنها اگر در موقعیت مناسبی نصب نشود دارای صدای آزار دهنده ای خواهد بود.

 

نمایندگی داکت اسپیلت گودمن

 

آیا مصرف برق دستگاه شما بصورت غیر عادی بالا است؟

این دستگاه ها همه ساله ابتدای شروع فصل گرما باید سرویس سالیانه گردند سرویس سالیانه علاوه بر سرویس و شستشوی کندانسور و فیلترهای هواساز ، شامل شارژ گاز نیز میشود. در طول سال به دلیل نشتی های خیلی ریز ، مقدار گاز دستگاه کاهش میابد که اگر این مقدار گاز جبران نگردد علاوه بر آسیب دیدن کمپرسور ، باعث افزایش شدید مصرف برق خواهد شد.

 

برخی از عیب های شایع داکت اسپیلت گودمن:

1-داکت اسپیلت گودمن کار میکند اما خنک نمیکند.

2-داکت اسپیلت باد خنک میدهد ولی سرمایش آن نسبت به قبل کم شده است.

3-دستگاه بیرونی داکت اسپیلت صدای ناهنجار میدهد.

4-زمانی که داکت اسپیلت کار میکند بعد از مدتی فیوز میپرد.

5-مقدار پرتاب باد دستگاه کم شده است.

6-دستگاه از قسمت پایین آب ریزی دارد.

7-صدای یونیت داخلی دستگاه نسبت به قبل زیاد شده است.

 

نکته:

در صورت مشاهده موارد 1 تا 4 دستگاه را خاموش کرده و به هیچ عنوان روشن نفرمایید تا از آسیبهای احتمالی به کمپرسور دستگاه جلوگیری گردد.

نکته خیلی مهم:

اگر جهت سرویس و یا تعمیر داکت اسپیلت ، تعمیرکاری به محل شما مراجه کرد و ایراد دستگاه شما را سوختن کمپرسور تشخیص داد حتما از چندین تعمیرکار و سرویسکار دیگر نیز نظر خواهی کنید. متاسفانه هر ساله در اوج فصل گرما دهها مورد مشاهده میشود که مشتری جهت تعویض کمپرسور با شرکت ما تماس میگیرد اما بعد از بررسی دستگاه ، متوجه میشویم که افراد سودجو به خاطر گرفتن مبالغ میلیونی و بیشتر ، مشگل دستگاه را سوختن کمپرسور اعلام کرده اند در حالی که کمپرسور دستگاه ها کاملا سالم بوده و هیچ مشکلی نداشتند.

نمایندگی داکت اسپلیت گودمن و داکت اسپلیت ریم

 

داکت اسپلیت گودمن یکی از سیستم های نوین تهویه مطبوع در جهان می باشد که می تواند در تابستان سرمایش و در زمستان گرمایش را به فضاهای مورد استفاده به ارمغان بیاورد.

در اینجا قصد داریم شما را با داکت اسپلیت گودمن و داکت اسپلیت ریم آشنا کنیم.

جهت استفاده از داکت اسپلیت گودمن و داکت اسپلیت ریم در تابستان تنها کافیست سیستم را برروی حالت تابستانه قرار داده و دمای محیط را به زیر 25 درجه سانتیگراد تنظیم کرده و سیستم را روشن نمایید.

اما در زمستان جهت استفاده از داکت اسپلیت گودمن و داکت اسپلیت ریم شرایط متفاوت است چرا که غالبا گرمایش از طریق آب گرم ایجاد میگردد.

لذا برای استفاده از سیستم گرمایشی داکت اسپلیت گودمن ویا داکت اسپلیت ریم باید از روشن بودن پکیج و یا موتورخانه اطمینان حاصل فرمایید.سپس شیرفلکه های مربوط به سیستم را باز کرده و دستگاه را روی حالت فن قرار دهید.در این صورت گرمایش محیط از طریق مدار آبگرم صورت گرفته و لذا برخلاف کولرهای گازی موجود در بازار ، مصرف برق تا حد چشمگیری کاهش پیدا میکند.

 

ثبت نظر

 

  استفاده از قطعات اصلی و اورجینال

قطعات اصلی و یدکی درجه یک، اورجینال و با کیفیت

 

  کارشناسان متخصص و تحصیل کرده

کارشناسان و تعمیرکاران متخصص و تحصیل کرده

 

  گارانتی خدمات انجام شده

خدماتی با گارانتی به مدت 6 ماه

 


 

  آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان جردن، خيابان بابك بهرامي

  خط ویژه: 91302615–021

همراه: 09197164216

  ایمیل: info@aryatahvieh.ir

  ارتباط با مدیریت: manager@aryatahvieh.ir

تعمیر تخصصی داکت اسپلیت، پکیج و کولر گازی

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد