Loading ...
close

نمایندگی کولرگازی جاده مخصوص09302263094

logo
نمایندگی کولرگازی جاده مخصوص09302263094

نمایندگی تعمیرات کولر گازی در جاده مخصوص

09302263094

خدمات پس از فروش کولر گازی  در جاده مخصوص و جاده قدیم

09302263094

 

شرکت آریا تهویه09302263094نمایندگی کولر گازی جنرال در غرب تهران  و نیز خدمات پس از فروش کولر گازی جنرال در شهرک های مسکونی و صنعتی واقع درجاده مخصوص کرج ، گرمدره ، فتح ، جاده قدیم ، آزادی ، اکباتان ، وردآورد و... آماده ارائه خدمات  کولر گازی به شما عزیزان میباشد.

جهت نصب ، سرویس و تعمیر کولر گازی جنرال خود در غرب تهران با ما تماس بگیرید.

 

تلفن تماس: 09302263094 - 09197164216

 

 

اگر کولر گازی شما نیاز به تعویض قطعه دارد  همکاران ما در شرکت آریا تهویه بعنوان خدمات پس از فروش کولر گازی جنرال غرب تهران ، قطعات قبلی را با قطعات اصلی و مرغوب جایگزین میکنند و هیچگاه از قطعات با کیفیت پایین و نامرغوب را جهت تعویض استفاده نمیکنند. تعویض قطعات با قطعات اصلی و مرغوب علاوه بر کاهش مقدار مصرف برق ، عمر کولر گازی را نیز افزایش خواهد داد.

 

خدمات پس از فروش کولر گازی جنرال در شهریار

 

 

آیا نیاز به نصب کولر گازی در جاده مخصوص تهران کرج را دارید؟

اگر کولر گازی نو خریداری کرده اید و نیاز به نصاب کولر گازی در غرب تهران را دارید و یا قصد جابجایی کولر گازی خود را دارید ما بعنوان نمایندگی کولر گازی جنرال در شهرک های مسکونی و صنعتی واقع درجاده مخصوص کرج ، گرمدره ، فتح ، جاده قدیم ، آزادی ، اکباتان ، وردآورد و... این کار را به بهترین کیفیت برای شما انجام میدهیم.

 

 

آیا نیاز به تعمیر کولر گازی جنرال در غرب تهران دارید؟

کافیست با ما تماس بگیرید تا همکاران ما در سریعترین زمان ممکن به محل شما اعزام شوند. همکاران ما با داشتن سالها تجربه در زمینه نصب ، سرویس و تعمیر کولر گازی ، خدمات مورد نیاز شما را بصورت کاملا تخصصی انجام خواهند داد.

همکاران ما پس از اولین تماس شما با مرکز خدمات نمایندگی جنرال د رغرب تهران ، به آدرس مورد نظر مراجعه کرده و پس از بررسی خرابی و قطعات مورد نیاز ، هزینه های اولیه را برآورد کرده و اعلام میکنمایند.

درصورت توافق و حصول اطمینان شما مشتریان ارجمند از کیفیت کار ، تعمیرات انجام گرفته و فاکتور معتبر و رسمی خدمت شما عزیزان اراءه خواهد شد.

 

نمایندگی کولر گازی جنرال در شهریار

 

هر چند وقت یکبار باید کولر گازی جنرال شارژ گاز شود؟

با توجه به اینکه در کولر گازیهای اسپلیت بر خلاف کولرهای پنجره ای قدیمی ، از اتصالات پیچ و مهره ای استفاده شده است در حالی که در کولر های قدیمی به جای پیچ و مهره از جوشکاری استفاده میشد. به خاطر استفاده از اتصالات پیچ و مهره ای ، به مرور زمان گاز کولر گازی از اتصالات نشت کرده و بصورت تدریجی از مقدار آن کم میشود.

کم شدن مقدار گاز کولر گازی در طول سال اتفاق می افتد که این کمبود اگر جبران نشود آسیب شدیدی به کمپرسور کولر گازی وارد خواهد شد لذا پیشنهاد میگردد همه ساله ابتدای شروع فصل گرما ، مقدار گاز کولر گازی مورد بررسی قرار گیرد و کمبود آن جبران شود.

 

تعمیرات کولر گازی جنرال در شهریار

 

 

کیفیت کولرگازی جنرال چگونه است؟

در پاسخ به سوال شما باید ابتدا مشخص کنیم که این کولر گازی در چه منطقه آب و هوایی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

کولر گازی جنرال برای استفاده در مناطق معتدل آب و هوایی مانند تهران ، شهرهای شمالی و مناطق آذربایجان ، بهترین انتخاب محسوب میشود. این کولر به خاطر قیمت مناسب و به دلیل هزینه های مناسب تعمیراتی و نیز کیفیت و سرمایش نسبتا خوب ، از طرفداران زیادی برخوردار است و همانطور که گفته شد تمامی قطعات یدکی این نوع کولر نسبت به کولر های دیگر به راحتی در دسترس میباشد.

با توجه به مطالب بالا نتیجه میگیریم که کولر گازی جنرال به دلیل تعمیرات سریع و راحت و نیز قیمت اولیه آن ، یکی از انتخابهای معقول جهت خرید کولر گازی میتواند باشد.

 

تلفن تماس: 09302263094      09197164216

 

 

 

همه چیز در مورد کولر گازی

 

محاسبه ظرفیت کولر گازی نسبت به متراژ

 

راهنمای خرید کولر گازی

 

نحوه نصب کولر گازی

 

نحوه کاهش مصرف برق کولر گازی

 

مطالب مفید در مورد کولر گازی

 

خطاها و ارورهای کولر گازی جنرال

 

خطاها و ارورهای کولر گازی ال جی

 

 

 

ثبت نظر

 

#کرونا_را_شکست_میدهیم.

آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان جردن، خيابان بابك بهرامي

خط ویژه : 91302615–021

همراه : 09197164216
ایمیل : info@aryatahvieh.ir

ارتباط با مدیریت: manager@aryatahvieh.ir

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد