Loading ...
close

نمایندگی کولر گازی هایسنس در اسلامشهر

logo
نمایندگی کولر گازی هایسنس در اسلامشهر

نمایندگی فروش کولر گازی هایسنس در اسلامشهر

 

کولر گازی هایسنس یکی از برندهای معروف در بازار ایران است که از لحاظ کیفیت نیز در جایگاه مطلوبی قرار دارد. این کولر گازیها در انواع مدلهای اسپیلیت ، ایستاده ، پرتابل ، و اینورتر تولید میشوند.

کولر گازیهای هایسنس در ظرفیتهای مختلفی مانند 12000 ، 18000 ، 24000 ، 30000 ، 36000 و ...... تولید شده اند تا شما بتوانید نسبت به متراژ خود ، ظرفیت مناسب را انتخاب و خریداری کنید.

 

 

آیا خرید کولر گازی ظرفیت بالا کار صحیحی است؟

بعضی از افراد بر این تصورند که هرچه کولر گازی قوی تری خریداری کنند بهتر است در حالی که این دیدگاه کاملا اشتباه است. اگر کولر گازی قویتری نسبت به متراژ محیط مورد استفاده قرار گیرد مصرف برق بالا رفته و مصرف کننده مجبور به پرداخت هزینه برق بالایی خواهد بود در حالی که با انتخاب کولر گازی با ظرفیت مناسب نسبت به متراژ خود میتوانست هزینه مصرف برق بسیار پایینی پرداخت کند.

پس نتیجه میگیریم کولر گازی اسپیلیت باید دقیقا با ظرفیت مناسبی نسبت به متراژ محیط انتخاب گردد و استفاده از کولر گازیهای قوی تر مقرون به صرفه نمیباشد.

آریاتهویه نمایندگی کولر گازی در اسلامشهر آماده ارائه خدمات پس از فروش کولر گازی در اسلامشهر و واوان و قاعمیه و صالحیه و سی متری فشار قوی و نسیم شهر و شاهد شهر و صباشهر و قلعه میر و شهرک امام حسین می باشد.

آریاتهویه با داشتن افراد متخصص و حرفه ای ، نصب کولر گازی در اسلامشهر ، تعمیر کولر گازی در اسلامشهر و سرویس کولر گازی در اسلامشهر و شارژگاز کولرگازی در اسلامشهر را در سریعترین زمان ممکن انجام میدهد.

نیاز به شارژ کولر گازی در اسلامشهر دارید؟

نیاز به وکیوم و گازگیری کولر گازی در اسلامشهر دارید؟

 

با ما تماس بگیرید تا همکاران ما در اسرع وقت جهت تمامی خدمات کولرگازی و داکت اسپلیت در اسلامشهر و حومه، به محل شما اعزام شوند.

تلفن تماس: 09302263094 - 09197164216

 

ثبت نظر

 

  استفاده از قطعات اصلی و اورجینال

قطعات اصلی و یدکی درجه یک، اورجینال و با کیفیت

 

  کارشناسان متخصص و تحصیل کرده

کارشناسان و تعمیرکاران متخصص و تحصیل کرده

 

  گارانتی خدمات انجام شده

خدماتی با گارانتی به مدت 6 ماه

 


 

  آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان جردن، خيابان بابك بهرامي

  خط ویژه: 91302615–021

همراه: 09197164216

  ایمیل: info@aryatahvieh.ir

  ارتباط با مدیریت: manager@aryatahvieh.ir

تعمیر تخصصی داکت اسپلیت، پکیج و کولر گازی

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد