Loading ...
close

نصب ، سرویس و تعمیر کولر گازی در نور

logo
نصب ، سرویس و تعمیر کولر گازی در نور

ظیب

با ثبت سفارش آنلاین تخفیف بگیرید

 

 

نصب ، سرویس و تعمیر کولر گازی در نور

 

آیا به دنبال تعمیرکار و نصاب کولر گازی در نور هستید؟

شرکت آریا تهویه با کادری متخصص در زمینه نصب ، سرویس و تعمیر کولر گازی در نور و مناطق اطراف آماده است تا هرگونه خدمات مورد نیاز شما در زمینه کولر گازی را در اسرع وقت ارائه دهد.

تلفن تماس: 09101996024

مهم نیست کولر گازی خود را از کجا خریده اید و یا کولر گازی شما چه مارکی دارد.

همکاران ما با داشتن تخصص کافی در زمینه نصب کولر گازی در نور ، سرویس کولر گازی و تعمیر کولر گازی در نور  و مناطق اطراف ، توانایی ارائه خدمات به همه مارکهای کولر گازی را دارند.

جهت تعمیر و سرویس و نصب کولر گازی در نور کافیست با ما تماس بگیرید تا سرویسکاران ما در اسرع وقت به محل شما اعزام شوند.

 

خدمات ما و محدوده کاری ما:

نصب و تعمیر کولر گازی در نور

نصب و تعمیر کولر گازی در رویان

نصب و تعمیر کولر گازی در رستمرود

نصب و تعمیر کولر گازی در ایزدشهر

نصب و تعمیر کولر گازی در چمستان

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آیا میدانستید سرویس سالیانه کولر گازی به مقدار 30 درصد از مصرف برق کولر گازی را کاهش میدهد؟

چندین عامل به مرور زمان باعث میشود تا کولر گازی بعد از مدتی به سرویس اساسی نیاز داشته باشد.گاز داخل کولر گازیهای اسپیلیت به مرور زمان کم شده و کندانسور و اوپراتور آنها نیز به شدت کثیف میشود . این عوامل دست به دست هم داده تا بعد ازمدتی موارد زیر پدید می اید.

1-آسیب دیدن کمپرسور کولر گازی

2-افزایش مقدار مصرف برق کولر گازی

3-کاهش مقدار سرمایش کولر گازی

لازم بذکر است کمبود گاز کولر گازی تا نصف مقدار استاندارد خود ، در اکثر مواقع تاثیر محسوسی در کاهش مقدار سرمایش کولر گازی ندارد و شما کمبود گاز را حس نخواهید کرد. تنها راهی که کمبود گاز کولر گازی را مشخص میکند ، گیج مخصوص این کار است که دقیقا مقدار گاز را نشان میدهد.

کمبود گاز کولر گازی اگر مشخص نشود و مصرف کننده بدون اطلاع از کمبود آن اقدام به استفاده از کولر گازی کند به مرور زمان کمپرسور کولر گازی که گرانترین قطعه کولر گازی است آسیب خواهد دید.

 

کولر گازیهای اسپلیت در قدرت و ظرفیتهای مختلفی تولید میشوند که نسبت به متراژ شما و کاربری شما ، از انواع مختلف آن استفاده میشود. این کولر گازیها از دو قسمت (یونیت داخلی و یونیت خارجی) تشکیل شده اند که توسط یک جفت لوله مسی و کابل برق به هم متصل شده اند.

فاصله بین یونیت داخلی و یونیت خارجی باید در حد استاندارد باشد و طول لوله کشی کولر گازی از حد استاندارد نباید طولانی تر شود. همانطور که طول لوله کشی کولر نباید از یک حدی بلند تر باشد این طول از مقدار 5 متر نیز به هیچ عنوان نباید کوتاه تر شود.

کولر گازیهای اسپلیت در ظرفیتهایی مانند 9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 ، 30000 و ..........  تولید میشوند هر چه ظرفیت کولر گازی بالاتر انتخاب شود مقدار تولید سرما و مقدار پرتاب باد آن نیز بیشتر خواهد شد و در نتیجه فضای بزرگتری را میتواند تحت پوشش قرار دهد.

حد اکثر طول لوله کشی برای کولر گازی ها بایکدیگرمتفاوت است بطور مثال برای کولر گازی 24000 از طول لوله بیشتری نسبت به کولر گازی 12000 میشود استفاده کرد. مقدار طول لوله ها در استاندارد های بین المللی مشخص شده است که آنها را بصورت جداول برای شما تهیه کرده ایم و در این وبسایت قرار میدهیم تا مورد استفاده شما قرار بگیرد.

 

همه چیز در مورد کولر گازی

 

محاسبه ظرفیت کولر گازی نسبت به متراژ

 

راهنمای خرید کولر گازی

 

نحوه نصب کولر گازی

 

نحوه کاهش مصرف برق کولر گازی

 

مطالب مفید در مورد کولر گازی

 

خطاها و ارورهای کولر گازی جنرال

 

خطاها و ارورهای کولر گازی ال جی

 

 

 

    سلام ببخشید ما یک کولر گازی جنرال 24000 داریم که سه سال استفاده میکنیم ولی تا حالا سرویس نکردیم این تازگیها احساس میکنم بادش مثل قبل خنک نیست. به نظر شما اگر سرویس بشه به حالت اول برمیگرده؟

    با سلام خدمت شما.اگر کولر گازی شما سه ساله که سرویس نشده پس صد در صد به سرویس کامل نیاز داره که این سرویس علاوه بر کاهش مقدار مصرف برق ، باعث افزایش خنکی و افزایش عمر دستگاه خواهد شد.

نظرات

 

#کرونا_را_شکست_میدهیم.

آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان جردن، خيابان بابك بهرامي

خط ویژه : 91302615–021

همراه : 09197164216
ایمیل : info@aryatahvieh.ir

ارتباط با مدیریت: manager@aryatahvieh.ir