Loading ...
close

تعمیر پکیج دریاچه

logo
تعمیر پکیج دریاچه

با فرارسیدن فصل سرما نیاز به استفاده از سیستم های گرمایشی بیش تر از سایر فصول احساس می گردد. یکی از متداول ترین سیستم های تامین گرمایش استفاده از پکیج های شوفاژ دیواری می باشد که با توجه به مصرف گاز مناسب ، فضای جاگیری کم ، کم بودن استهلاک ، ایمنی بالا و قیمت مناسب آن مورد اقبال مصرف کننده قرار گرفته است.در بازار ایران یکی از بزرگ ترین و قدیمی ترین شرکت های سازنده ی پکیج شوفاژ دیواری گروه صنعتی بوتان می باشد که نامی آشنا برای همگان است که با بیشترین تعداد نمایندگی در سطح کشور میزان رضایتمندی سطح یک رضایت مشتریان را کسب نموده است.

شرکت اریا تهویه مرکز خدمات تخصصی پکیج های شوفاژدیواری را در غرب استان تهران با بیش از ربع قرن سابقه ارایه می دهد.

انواع مدل های پکیج بوتان:

پکیج های شوفاژ دیواری بوتان در دو مدل تک مبدل و دو مبدل فن دار و بدون فن در بازار موجود است که در ظرفیت های مختلف برای طیف وسیعی از کاربری ها مورد استفاده قرار میگیرد که به جهت عیب یابی تمامی محصولات با سیستم عیب یاب هوشمند تولید شده اند.

این مدل ها با نام های تجاری

CV 424 ، Parma ، Benessere pro ، Calda venizia ، Optima ، Perla pro ، Verona ، Nuova ، acqua ، Bita

موجود هستند.

تلفن تماس: 09302263094 - 09197164216

نقاط قوت پکیج های شوفاژ دیواری:

مقرون به صرفه بودن نصب و راه اندازی با توجه به هزینه های بالای موتورخانه

امکان تفکیک و مستقل بودن سیستم

خدمات پس از فروش رضایت بخش و تامین قطعات

صرفه جویی در مصرف آب و گاز و برق

امکان گرم کردن و راه اندازی در حداقل زمان

و....

آموزش استفاده از پکیج های شوفاژ دیواری بوتان:

استفاده از انواع پکیج های شوفاژ دیواری به سهولت انجام می شود و با دانش حداقلی از کلید های کنترلی موجود در دستگاه می توان آب گرم و گرمای محیط را تامین نمود.

برای این منظور باید از وصل بودن جریان برق ، فشار گاز شهری ، وجود آب در سیستم و باز بودن مسیر دودکش اطمینان حاصل نمود.

پس از آنکه موارد بالا را بررسی نمودیم باید فشار سیستم را بالای 1.5 بار تنظیم نماییم. تنظیم این فشار از طریق شیر پرکن تعبیه شده در پایین دستگاه انجام میگیرد.سپس کلید سلکتوری تعیین فصل را روی زمستان یا تابستان بر اساس نیاز کاربر تنظیم نموده و دمای آب مصرفی یا دمای آب شوفاژها را با کلید های کنترلی روی پنل دستگاه تنظیم مینماییم و دستگاه را روشن میکنیم.

آموزش عیب یابی پکیج های شوفاژ دیواری بوتان:

از جمله ی متداول ترین مشکلات و خرابی های پکیج بوتان عبارتند از سرد شدن رادیاتور ها ، گرم نشدن آب گرم مصرفی ، کم شدن فشار آب گرم ، روشت و خاموش شدن سریع شعله یا جرقه زن دستگاه ، احساس وجود بوی گاز ، صداهای غیر متعارف ، کم شدن فشار دستگاه ، خامو ش شدن کامل دستگاه و .... که در این مقاله سعی در بررسی این مشکلات داریم.

کم شدن فشار دستگاه:

افت فشار یا بار دستگاه مربوط به وجود نشتی در سیکل مدار گرمایش سیستم می باشد. برای برطرف نمودن این مشکل باید مدار و لوله هایی که آب گردش دارد را بررسی نموده و نشتی آب را برطرف کرد.در حالت کلی فشار دستگاه در صورت عدم وجود نشتی نباید کاهش پیدا نماید.

صداهای غیر متعارف پکیج بوتان:

صدا دادن پکیج می تواند مربوط به خرابی بلبرینگ پمپ ، فن تهویه ، خرابی کیت اورینگ مجموعه ی بلوک شیرموتوری ، وجود هوا در سیکل و همجنین رسوب در مبدل ها باشد که به جهت رفع رسوب از رسوب زدایی با اسید مخصوص و برای سایر قطعات تعویض قطعه و یا سرویس پیشنهاد می گردد.

روشن نشدن یا روشن و خاموش شدن مکرر برد پکیج بوتان:

خرابی برد کنترل پکیج شوفاژ دیواری بوتان با توجه به حساسیت مدار کنترلی حتما باید توسط تکنسین شرکت بررسی شود.موکدا پیشنهاد میشود درصورت خرابی برد پکیج حتما مجموعه برد تعویض شده و از تعمیرات آن توسط افراد متفرقه جلوگیری شود.

جوش آوردن و افزایش فشار پکیج بوتان:

افزایش دمای آب باعٍث جوش آوردن دستگاه و به تبع آن افزایش فشار سیکل میگردد که از عوامل بروز این مشکل میتوان به خرابی پمپ ، مسدود بودن مسیر ، کثیف و گرفته بودن فیلترها ، رسوب و تنظیم نبودن شعله و فشار گاز اشاره نمود.

https://aryatahvieh.ir/resource/UploadedFiles/Vendor/Other/4dfc4a5e-3b02-4e29-89ce-91ec1923db69.jpg

کدهای خطای پکیج بوتان:

همانگونه که قبل تر اشاره شد پکیج های بوتان دارای سیستم خودعیب یاب هوشمند هستند که هر محصول شرکت با کدهای خطای مشخصی که لیست برخی از آنها در زیر وجود دارد به خرابی دستگاه اشاره می نماید.

ارور های پکیج بوتان مدل روما

ارور : A01

روشن نشدن مشعل

علت: خرابی جرقه زن

خرابی شیر گاز

قطعی گاز

ارور : A02

قطع شدن فیوز حرارتی

علت: گرفتگی مسیر ، خرابی پمپ ، وجود رسوب

ارور : A03

مشکل در سیستم تهویه

علت: خرابی پرشر هوا

خرابی ترموستات تهویه

خرابی فن دستگاه

ارور : A04

کم بودن فشار آب

علت:خرابی کلید پرشر آب

نبودن آب در سیستم

ارور : A06

خرابی NTC آب مصرفی

ارور : A07

خرابی NTC مدار گرمایش

ارور : ADJ

محدوده ی شار دستگاه

ارورهای پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا Calda venezia و Optima

سبز ثابت: مشعل روشن

علت : کارکرد طبیعی دستگاه

سبز چشمک زن 1-5 ثانیه

علت : آماده به کار

سبز چشمک زن 0.5 – 0.5 ثانیه

علت : حالت زمستانه ، خرابی پمپ ، قفل شدن مقاومت سنسورها روی یک مقاومت کاذب

سبز چشمک زن سریع

علت:ورود یا خروج محدوده شار

زرد ثابت

علت:NTC مصرفی قطع شده است

زرد چشمک زن

علت : حداکثر توان

قرمز ثابت

علت: خرابی NTC گرمایش ، ترموستات دود ، خرابی برد ، کم شدن فشار

قرمز چشمگ زن

علت: جوش آوردن دستگاه

اگر دستگاه پکیج شما خراب شده و روشن نمیشود و یا از گرمایش آن راضی نیستید کافیست با ما تماس بگیرید تا همکاران ما جهت تعمیرات پکیج در غرب تهران در اسرع وقت به محل شما اعزام شوند

اگه اب حموم داغ نیست

رادیاتورها خوب گرم نمیکنن

اب سرد و گرم میشه

پکیجتون زود به زود خراب میشه

شرکت آریاتهویه با داشتن تکنسین و تعمیرکاران با تجربه و همچنین برگزاری متداول دوره های آموزشی آماده ارایه خدمات در اسرع وقت با بهترین کیفیت ، طبق تعرفه اتحادیه و قیمت مصوب شرکت می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

تلفن تماس: 09302263094 - 09197164216

 

فروش ویژه پمپ IRG

یکی از قطعات اصلی در تمام پکیج های شوفاژی تک مبدل و دو مبدل پمپ سیرکولاتور درون پکیج می باشد که وظیفه ایجاد جریان چرخش در مدارات پکیج های شوفاژدیواری را عهره دار می باشد. پمپ های پکیج در انواع برندها در بازار موجود می باشد که یکی از پرمصرف ترین و البته بهترین مدل های آن سری پمپ های IRG می باشد. شرکت آریاتهویه واردکننده عمده پمپ های IRG ، پمپ های گرانفوس و ویلو در سطح کشور است.

 

پکیج شوفاژدیواری Perla Pro 24Rsi

توضیحات

با توجه به شرایط آب و هوایی، موقعیت ساختمان و مصالح مصرفی، قابل استفاده برای واحدهای تا ۲۱۰ مترمربع

فن دار محفظه احتراق بسته - آب گرم فوری، دائم و فراوان - مجهز به معتبرترین قطعات استاندارد اروپایی - مجهز به سیستم‌های پیشرفته الکترونیکی و مکانیکی - مشعل اتمسفریک با سیستم جرقه زن خودکار - سیستم آیونایز حفاظت از شعله - سیستم ایمنی تخلیه گازهای ناشی از احتراق - سیستم عیب‌یاب الکترونیکی - سیستم ضد یخ زدگی - سیستم ضد گریپاژ پمپ و شیر سه ‌طرفه- سیستم ایمنی کنترل حداقل و حداکثر فشار آب مدار گرمایش - سیستم ایمنی محدودکننده حداکثر دمای آب مدار گرمایش - سیستم کنترل میکروپروسسوری عملکرد دستگاه - سیستم احتراق آهسته - سیستم ضد نوسان دمای آب گرم مصرفی - سیستم بای‌پس خودکار - سیستم تنظیم خودکار جریان گاز - سیستم هواگیری خودکار - با قابلیت اتصال به ترموستات اتاقی- با قابلیت اتصال به حسگر دمای محیط بیرونی - صرفه جویی در مصرف انرژی با بهره گیری از سیستم ماژولار مدر - فعال شدن سیستم گرمایش آب گرم بهداشتی با کمترین فشار آب- مجهز به نمایشگر دیجیتال جهت نمایش - وضعیت‌های کاری مختلف دستگاه - دمای آب مدار گرمایش حین عملکرد عادی - دمای آب گرم مصرفی هنگام استفاده از آب گرم مصرفی - کدهای عیب‌یابی در صورت بروز اشکال در سیستم - دارای راندمان بالا، ۹۳ % - در مدل‌های محفظه احتراق بسته، عمل تخلیه دود و مکش هوا از طریق یک دودکش دوجداره مخصوص صورت می‌پذیرد؛ لطفا هنگام خرید دستگاه، این دودکش را نیز خریداری فرمایید - مجهز به فن برای رساندن هوای لازم از فضای آزاد به دستگاه جهت احتراق و تخلیه گازهای ناشی از احتراق

۲۴ ماه ضمانت از تاریخ راه اندازی

 

ثبت نظر

 

  استفاده از قطعات اصلی و اورجینال

قطعات اصلی و یدکی درجه یک، اورجینال و با کیفیت

 

  کارشناسان متخصص و تحصیل کرده

کارشناسان و تعمیرکاران متخصص و تحصیل کرده

 

  گارانتی خدمات انجام شده

خدماتی با گارانتی به مدت 6 ماه

 


 

  آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان جردن، خيابان بابك بهرامي

  خط ویژه: 91302615–021

همراه: 09197164216

  ایمیل: info@aryatahvieh.ir

  ارتباط با مدیریت: manager@aryatahvieh.ir

تعمیر تخصصی داکت اسپلیت، پکیج و کولر گازی

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد