Loading ...
close

تعمیر پکیج در صادقیه

logo
تعمیر پکیج در صادقیه

تعمیر پکیج در صادقیه

شرکت آریا تهویه نمایندگی پکیج های شوفاژدیواری در صادقیه آماده ی ارایه خدمات به مشتریان گرامی خود می باشد.

اگر دستگاه پکیج شما خراب شده و روشن نمیشود و یا از گرمایش آن راضی نیستید کافیست با ما تماس بگیرید تا همکاران ما جهت تعمیرات پکیج  در اسرع وقت به محل شما اعزام شوند.

در صورتی که پکیج شماخاموش شده باشد قبل از هرچیزی لطفا فشار بار موجود در پکیج را چک نموده و اگر فشار آن زیر یک بوده باشد با بازکردن شیر موجود در زیر پکیج فشار را به بالای عدد یک برسانید و سپس پکیج خود را یک بار ریست فرمایید.

شرکت آریا تهویه بعنوان خدمات پس از فروش پکیج ، تمامی خدمات مربوط به پکیجهای بوتان ، ایران رادیاتور ، تاچی ، ویزمن ، آریستون ، ایساتیس و ... را بصورت کاملا تخصصی در غرب تهران انجام میدهد.پکیج های شوفاژدیواری همانند بسیاری از وسایل نیاز به سرویس های دوره ای دارد تا بتواند آّب مورد نیاز جهت مصرف بهداشتی و گرمایش رادیاتور ها را تامین نماید.لذا نباید از سرویس این دستگاه غفلت نمود تا در روزهای سرد سال دچار مشکل نشویم.

سرویس کاران مجاز شرکت آماده ی ارایه ی تمامی خدمات پکیج های شوفاژ دیواری مانند نصب ، گارانتی ، سرویس ، اسیدشویی ، تعمیرات تخصصی برد ، مدارشویی ، رفع نشتی و ... را در اسرع وقت با قطعات شرکتی و تعرفه ی مصوب ارایه دهند.

جهت ثبت سفارش ویا مشاوره میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

اریا تهویه با زاشتن سه شعبه فعال دز غرب تهران بهترین و سریع ترین خدمات را در محدوده صادقیه و ستارخان ارائه مینماید.اسیدشویی ، تعویض مبدل و منبع انبساط ، تعویض شیرموتوری و شیربرقی گاز ، تعمیرات تخصصی برد و ... در کمترین زمان و بالاترین کیفیت.

تلفن تماس: 09302263094 - 09197164216

 

تمیز کردن فیلترها

اغلب زیر پکیج های شوفاژ دیواری بوتان تعدادی فیلتر نصب می باشد. نظافت و یا در صورت نیازتعویض کارتریج فیلتر ها تا حد زیادی در بهبود عملکرد پکیج تاثیر گذار خواهد بود

جهت سرویس پکیج سوفاژ دیواری بوتان و نیز تعمیر پکیج سوفاژ دیواری بوتان با ما تماس بگیرید.

تلفن تماس: 09302263094 - 09197164216

اسیدشویی ، تعویض منبع انبساط ، تعویض مبدل ، سرویس پمپ ویلو و گرانفوس ، تعویض سنسور ها ، تعمیر شیرموتوری ، تعویض شیربرقی گاز ، تعمیرات تخصصی برد کنترل و .... در اسرع وقت توسط کارشناسان آریاتهویه

آریاتهویه به کدام مدل ار پکیج های بوتان خدمات ارایه میدهد:

پکیج بوتان سری cv۴۲۴s

پکیج بوتان سری  calda venezia

پکیج بوتان سری پرلا پرو

پکیج بوتان سری پاویا

پکیج بوتان سری ورونا

پکیج بوتان سری پارما

پکیج بوتان سری بنسر پرو

 

عیب یابی پکیج بوتان

دراین قسمت سعی میکنیم به طور کلی با برخی خرابی ها و نحوه عیب یابی انواع مدل های پکیج بوتان آشنا شویم.البته باید توجه داشت که به دلیل حساسیت و مخاطره آمیز بودن لوازم گازسوز ، تعمیرات تخصصی آن حتما توسط تکنسین مرتبط انجام پذیرد.

 

** پکیج بوتان خاموش نمی شود و دایم کار میکند:

یک سره روشن ماندن پکیج میتوتند دلایل گوناگون داشته باشد ازجمله این دلایل می توان به خرابی فلوسوییچ آب ، خرابی سنسور ها ، گم بودن فشار آب در سیستم و همچنین وجود هوا در مدارگرمایش پکیج اشاره نمود.

 

** پمپ عمل نمیکند:

عدم کارکرد پمپ نیز دلایل گوناگونی دارد ازجمله خرابی سیم پیچ پمپ ، گیرپاش بودن روتور پمپ ، خرابی برد یا سیم کشی ، خرابی خازن پمپ ، شکستگی پروانه ای پمپ و یا حوزینگ پمپ. معمولا خرابی های رخ داده در مجموعه پمپ و حوزینگ با تعویض مجموعه آن همراه می باشد.

 

** آب گرم نمی شود:

ازجمله دلایل گرم نشدن آب ، کم بودن فشار گاز ورودی به پکیج ، خراب بودن شیربرقی گاز ، وجود رسوب در مجموعه ی مبدل ها و اتصالات و خرابی قسمت هیدرولیک می باشند.در برخی موارد ممکن است آب در شیرآلات سرویس بهداشتی گرم باشد ولی در حمام یا آشپزخانه سرد، دراین موارد باید قبل از تماس با تعمیرکار از سلامت لوله کشی و شیرآلات خود اطمینان حاصل نمایید.

 

** فن صدا می دهد:

وجود صدا در قسمت فن پکیج به علت خرابی بلبرینگ های فن یا لاستیک های ضربه گیر و نگهدارنده ی فن می باشد که با تعویض فن این مشکل برطرف خواهد شد.مجموعه ی فن به دلیل کارکرد در شرایط دمایی بالا عمرکمتری نسبت به سایر قطعات دارند. بنابراین بهتر است محل قرارگیری پکیج استاندارد انتخاب شود.

 

**جوش آوردن و افزایش فشار پکیج بوتان:

افزایش دمای آب باعٍث جوش آوردن دستگاه و به تبع آن افزایش فشار سیکل میگردد که از عوامل بروز این مشکل میتوان به خرابی پمپ ، مسدود بودن مسیر ، کثیف و گرفته بودن فیلترها ، رسوب و تنظیم نبودن شعله و فشار گاز اشاره نمود.

 

** پکیج بوتان روشن نمیشود:

برای عیب یابی روشن نشدن پکیج بوتان قبل از هرچیزی باید از وجود جریان برق اطمینان حاصل نمود.قطع بودن سیم برق ، خرابی برد کنترل ، سوختگی فیوز دستگاه ، عدم وجود جریان و فشار آب ، خرابی فن و مسدود بودن مسیرخروج دود را میتوان از جمله ی دلایل روشن نشدن پگیج ذکر نمود.

 

آموزش هواگیری پکیج بوتان

پکیج را خامشو کنید. از وجود فشار آب در ورودی ساختمان اطمینان حاصل نمایید.شیر قسمت هواگیری رادیاتور را به کمک آچار یا پیچ گوشتی مناسب باز کنید. توصیه میگردد به ترتیب از رادیاتورهایی که نزدیک پکیج هستند این کار را شروع کنید.همچنین ظرفی داشته باشید که آب زمین نریزد.حال باید منتظر بمانید تا هوایی که درون رادیاتورها گیر افتاده، خالی شود.

سپس پکیج را روشن کنید در این مرحله مشاهده میکنید که مجدد فشار داخل پکیج به شدت کاهش میابد.حال باید به کمک شیر پرکن زیره پکیج که برای تنظیم فشار پکیج قرار گرفته است، فشار آب پکیج را مجدد تنظیم کنید. فشار آب نباید بیشتر از ۲ بار شود.بهتر است درمحدوده ی یک ونیم تا دو تنظیم کنید.

 

 

خطاهای پکیج بوتان:

 

خطای E۰۱: یعنی شعله در پکیج تشکیل نمی شود. دلایل این مشکل خرابی جرقه، کم بودن فشار گاز و ... است.

خطای E۰۲: به معنی دمای پکیج بیش از حد بالا رفته است و فیوز حرارتی عملکرد پکیج را متوقف نموده است. 

خطای E۰۳: به معنی خرابی سنسور حد می باشد و باید تعویض گردد.

خطای E۰۴: نبودن فشار آب در مدار پکیج علت بروز این خطا می باشد. بایدشیرپرکن پکیج را باز کرده و فشار دستکاه را به 1.5 برسانیم.

 E۰۵ و E۰۶: خرابی یکی از سنسورهای NTC پکیج که باید تعویض گردند.

خطای E۰۹: یعنی گردش آب در پکیج رخ نمیدهد که دلیل آن خرابی برد، پمپ و ... است.هواگیری نموده ، شیرآلات را باز کرده و فیلتر صافی پکیج را تمیز کنید.اگر برطرف نشد با تکنسین آریاتهویه تماس حاصل نمایید.

خطای E۱۱: عدم ایجاد احتراق و تشکیل شعله باعث این خطا میگردد. باز بودن شیرگاز و راچک کنید.

 

 

تلفن تماس: 09302263094 - 09197164216

 

نقاط قوت پکیج های شوفاژ دیواری:

مقرون به صرفه بودن نصب و راه اندازی با توجه به هزینه های بالای موتورخانه

امکان تفکیک و مستقل بودن سیستم

خدمات پس از فروش رضایت بخش و تامین قطعات

صرفه جویی در مصرف آب و گاز و برق

امکان گرم کردن و راه اندازی در حداقل زمان

و....

 

 

 

ثبت نظر

 

  استفاده از قطعات اصلی و اورجینال

قطعات اصلی و یدکی درجه یک، اورجینال و با کیفیت

 

  کارشناسان متخصص و تحصیل کرده

کارشناسان و تعمیرکاران متخصص و تحصیل کرده

 

  گارانتی خدمات انجام شده

خدماتی با گارانتی به مدت 6 ماه

 


 

  آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان جردن، خيابان بابك بهرامي

  خط ویژه: 91302615–021

همراه: 09197164216

  ایمیل: info@aryatahvieh.ir

  ارتباط با مدیریت: manager@aryatahvieh.ir

تعمیر تخصصی داکت اسپلیت، پکیج و کولر گازی

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد