Loading ...
close

نمایندگی کولر گازی در شهرک هما 09302263094

logo
نمایندگی کولر گازی در شهرک هما 09302263094

 

با ثبت سفارش آنلاین تخفیف بگیرید

 

آریا تهویه

 

نمایندگی کولر گازی در شهرک هما 09302263094

شرکت آریا تهویه بعنوان نمایندگی کولر گازی اجنرال در شهرک هما و خدمات پس از فروش کولر گازی اجنرال در شهرک هما آماده ارائه خدمات به شما عزیزان میباشد.

جهت نصب ، سرویس و تعمیر کولر گازی اجنرال در شهرک هما  و پونک و اشرفی اصفهانی با ما تماس بگیرید.

تلفن تماس: 09302263094 - 09197164216

 

آیا نیاز به نصب کولر گازی در شهرک هما دارید؟

آیا نیاز به تعمیر کولر گازی در شهرک هما دارید؟

کافیست با ما تماس بگیرید تا همکاران ما در سریعترین زمان ممکن به محل شما اعزام شوند. همکاران ما با داشتن سالها تجربه در زمینه نصب ، سرویس و تعمیر کولر گازی ، خدمات مورد نیاز شما را بصورت کاملا تخصصی انجام خواهند داد.

آیا کولر گازی اجنرال دارای حالت گرمایش نیز است؟

در پاسخ به سوال شما باید خدمتتان عرض شود بله کولر گازی اجنرال دارای یک شیر چهار طرفه در داخل کندانسور است وقتی که شما بوسیله کنترل کولر گازی ، تنظیمات را در حالت گرمایش قرار میدهید شیر چهار طرفه عمل کرده و مسیر حرکت گاز داخل کولر گازی را برعکس میکند به این ترتیب کولر گازی باد گرم خواهد داد که میتوانید در فصل زمستان ، از کولر گازی اجنرال بعنوان منبع گرمایش استفاده کنید.

 

هر چند وقت یکبار باید کولر گازی اجنرال شارژ گاز شود؟

در کولر گازیهای اسپلیت بر خلاف کولرهای پنجره ای قدیمی ، از اتصالات پیچ و مهره ای استفاده شده است در حالی که در کولر های قدیمی به جای پیچ و مهره از جوشکاری استفاده میشد. به خاطر استفاده از اتصالات پیچ و مهره ای ، به مرور زمان گاز کولر گازی از اتصالات نشت کرده و بصورت تدریجی از مقدار آن کم میشود.

کم شدن مقدار گاز کولر گازی در طول سال اتفاق می افتد که این کمبود اگر جبران نگردد آسیب شدیدی به کمپرسور کولر گازی وارد خواهد شد لذا پیشنهاد میگردد همه ساله ابتدای شروع فصل گرما ، مقدار گاز کولر گازی مورد بررسی قرار گیرد و کمبود آن جبران شود.

 

 

 

 

 

نظرات

 

#کرونا_را_شکست_میدهیم.

آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان جردن، خيابان بابك بهرامي

خط ویژه : 91302615–021

همراه : 09197164216
ایمیل : info@aryatahvieh.ir

ارتباط با مدیریت: manager@aryatahvieh.ir