Loading ...
close

نمایندگی چیلر 09302263094

logo
نمایندگی چیلر 09302263094

نمایندگی چیلر دستگاه های صنعتی مانند خنک کن های دستگاه CNC ، دستگاه لیز ، دستگاه تزریق و .....

تلفن تماس: 09302263094 - 09197164216

 

شرکت آریا تهویه با کادری متخصص در زمینه تعمیرات دستگاه های برودتی خانگی و صنعتی آماده ارائه خدمات پس از فروش این دستگاه ها میباشد.

تعمیرات سیستم یرودتی انواع دستگاه های صنعتی مانند تعمیر چیلر دستگاه سی ان سی (CNC) ، تعمیرات چیلر دستگاه تزریق ، تعمیر چیلر دستگاه لیزر و دیگر دستگاه های صنعتی که دارای چیلر هستند در تخصص ماست.

 

تلفن تماس: 09302263094 - 09197164216

 

با توجه به اینکه سیستم خنک کننده برای دستگاه های صنعتی مانند تزریق ، CNC و ... حیاتی بوده و جهت استفاده از آنها ، چیلر باید همواره روشن باشد و دمای دستگاه را در حد نرمال نگه دارد لذا خرابی چیلر در این دستگاه ها باعث خوابیدن دستگاه میگردد از این رو شرکت آریا تهویه خدمات تعمیرات چیلرCNC و چیلر دستگاه های صنعتی را در اولویت قرار داده و سعی دارد در سریعترین زمان ممکن این خدمات را انجام دهد.

 

تعمیر چیلر دستگاه CNC ، تعمیر چیلر دستگاه تزریق و تعمیر چیلر دستگاه های صنعتی را از ما بخواهید.

در بسیاری از دستگاه های تراش وظیفه ی خنک نگهداشتن اسپیندل برعهده ی یونیت چیلر می باشد بنابراین در صورتی که چیلر دستکاه تراش یا CNC  از کار بیفتد دمای این قسمت به سرعت افزایش یافته و جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به قطعه ی کار ، دستگاه و مته ، دستگاه خطا داده و متوقف می شود.

بسیار دیده شده که متاسفانه به دلیل عدم آگاهی و عیب یابی نامناسب ، سنسورهای مرتبط با چیلر را حذف نموده که باعث خسارات شدید و فراوانی می گردد.

جهت مشاوره رایگان با ما تماس اصل فرمایید.

تلفن تماس: 09302263094 - 09197164216

 

 

 

شارژ گاز چیلر دستگاه های صنعتی:

مکانیزم عمل چیلر دستگاه های صنعتی اغلب از نوع تراکمی بوده که در آنها از انواع گازهای مبرد استفاده شده است. یکی از انواع گازهایی که در اکثر چیلرهای دستگاه سی ان سی و دستگاه تزریق مورد استفاده قرار گرفته گاز فریون R134a میباشد. که دارای دمای نقطه جوش حدود منفی 40 درجه سانتیقراد دارد. اما متاسفانه در بازار انواع مدلهای بی کیفیت این گاز موجود است که دمای جوش بالاتری نسبت به نمونه با کیفیت دارد.

شرکت آریا تهویه در انجام خدمات خود همیشه از نوع با کیفیت این گاز استفاده کرده و خواهد کرد که این امر موجب کاهش مقدار مصرف برق دستگاه ، افزایش کیفیت خنکی چیلر و نیز جلوگیری از آسیب دیدن کمپرسور دستگاه خواهد شد.

 

 

 

مواردی از چیلرهای صنعتی که هر سه ماه یکبار باید چک شوند:

به دلیل جلوگیری از خرابیهای چیلر دستگاههای صنعتی ، بحث تعمیر و نگهداری از چیلرهای این دستگاه ها (PM) از اهمیت بالایی برخوردار است که شما عزیزان باید طبق برنامه زمان بندی مشخص ، آنها را چک و مورد بررسی قرار دهید. چندین مورد را میخواهیم بیان کنیم تا شما عزیزان طبق برنامه آنها را چک کنید.

1- کنترل دمای خروجی دستگاه چیلر . دمای خروجی چیلر دستگاه های صنعتی را از داخل کابین میتوان توسط یک دماسنج دیجیتال چک کرد این دما باید در یک رنج مشخصی همواره ثابت باشد و کابین دستگاه را خنک کند.

2- کنترل دمای خروجی از کندانسور چیلر. دمای خروجی از کندانسور چیلر همواره باید گرم باشد مگر مواقعی که دستگاه اتومات کرده . کندانسور چیلر دستگاه CNC و یا دستگاه تزریق و دستگاه های صنعتی دیگر ، در بیرون از کابین قرار دارد و گرمای حاصل از داخل کابین و کمپرسور ، توسط یک فن به بیرون منتقل میشود.

3- تمیز کردن همه فیلترهای دستگاه . هر دو ماه ویا سه ماه بصورت مرتب باید فیلترهای دستگاه شستشو شوند.

4- چک کردن لوله های رفت و برگشت گاز چیلر. این لوله ها به هیچ وجه نباید برفک زده باشند.

 

 

درصورتی که موارد بالا را چک کردید و شاهد مشکلی بودید دستگاه راخاموش کرده و میتوانید با ما تماس بگیرید تا ایراد دستگاه چیلر توسط تکنسین های ما بررسی شده و رغع عیب گردد.

 

تلفن تماس: 09302263094 - 09197164216

 

تعمیر چیلر در تهران

تعمیر چیلر گازی

تعمیر چیلر صنعتی

اموزش تعمیر چیلر

تعمیر سردخانه

تعمیر چیلر در کرج

تعمیرات چیلر مدیا

تعمیرات مینی چیلر

تعمیرات چیلر جذبی

تعمیر چیلر گازی

تعمیر چیلر در تهران

تعمیر سردخانه

تعمیرکار چیلر

 

انواع چیلر :

چیلرها به دو دسته چیلر جذبی و چیلر تراکمی تقسیم می شوند. طرز کار چیلر جذبی با استفاده از انرژی حرارتی اما طرز کار چیلر تراکمی با استفاده از انرژی الکتریکی یا برق می باشد به همین دلیل امروزه چیلرهای جذبی با استقبال بهتری روبه رو شده اند.

 

مزایای چیلر های جذبی نسبت به چیلر های تراکمی :

 

 

1. چیلرهای جذبی از انرژی حرارتی به جای برق برای تولید سرما استفاده می کنند بنابراین مصرف برق آنها نسبت به چیلرهای تراکمی بسیار کمتر است.

 

2. چیلرهای جذبی نسبت به چیلرهای تراکمی یا کمپرسوری قطعات متحرک کمتری دارند و پمپ های مورد استفاده در آن ماهیت چرخشی داشته که سبب می شود میزان خرابی کمتر شود بنابراین تعمیرات چیلر جذبی کمتر از تراکمی است.

 

3. لرزش و صدای چیلر جذبی خیلی کمتر از چیلر تراکمی است.

 

خدمات تعمیر چیلر :

 

عیب عیب یابی برقی و مکانیکی تجهیزات چیلر

انجام شارژ گاز چیلر

نشت یابی و رطوبت زدایی تجهیزات چیلر

تست نشتی گاز و در صورت نیاز جلوگیری از نشتی

شستشوی کامل لوله های داخلی چیلر

پاکسازی و تمیز کردن فیلترهای چیلر

تعویض فیلتر و روغن کمپرسور

رسوب زدایی و اسید شویی کندانسور

 

 

 

نمایندگی تعمیر چیلر گلگون - نمایندگی تعمیر چیلر شهرک صنعتی گلگون - نمایندگی تعمیر چیلر شهریار - نمایندگی تعمیر چیلر اندیشه - نمایندگی تعمیر چیلر شهرقدس - نمایندگی تعمیر چیلر تهران - نمایندگی تعمیر چیلر کرج - نمایندگی تعمیر چیلر شهرک صنعتی - نمایندگی تعمیر چیلر آدران - نمایندگی تعمیر چیلر  - تعمیر چیلر دستگاه  cncگلگون - تعمیر چیلر دستگاه  cncشهرک صنعتی گلگون - تعمیر چیلر دستگاه  cncشهریار - تعمیر چیلر دستگاه  cnc اندیشه - تعمیر چیلر دستگاه  cncشهرقدس - تعمیر چیلر دستگاه  cncتهران - تعمیر چیلر دستگاه  cncکرج - تعمیر چیلر دستگاه  cncشهرک صنعتی - تعمیر چیلر دستگاه  cncچیلر آدران - تعمیر چیلر دستگاه  cncچیلر

 

 

 

ثبت نظر

 

  استفاده از قطعات اصلی و اورجینال

قطعات اصلی و یدکی درجه یک، اورجینال و با کیفیت

 

  کارشناسان متخصص و تحصیل کرده

کارشناسان و تعمیرکاران متخصص و تحصیل کرده

 

  گارانتی خدمات انجام شده

خدماتی با گارانتی به مدت 6 ماه

 


 

  آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان جردن، خيابان بابك بهرامي

  خط ویژه: 91302615–021

همراه: 09197164216

  ایمیل: info@aryatahvieh.ir

  ارتباط با مدیریت: manager@aryatahvieh.ir

تعمیر تخصصی داکت اسپلیت، پکیج و کولر گازی

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد