Loading ...
close

تعمیرکار چیلر دستگاه صنعتی |CNC|تزریق|لیزر

logo
تعمیرکار چیلر دستگاه صنعتی |CNC|تزریق|لیزر

 

تعمیرکار چیلر دستگاه صنعتی مانند خنک کن های دستگاه CNC ، دستگاه لیز ، دستگاه تزریق و .....

09302263094

شرکت آریا تهویه با کادری متخصص در زمینه تعمیرات دستگاه های برودتی خانگی و صنعتی آماده ارائه خدمات پس از فروش این دستگاه ها میباشد.

تعمیرات سیستم یرودتی انواع دستگاه های صنعتی مانند تعمیر چیلر دستگاه سی ان سی (CNC) ، تعمیرات چیلر دستگاه تزریق ، تعمیر چیلر دستگاه لیزر و دیگر دستگاه های صنعتی که دارای چیلر هستند در تخصص ماست.

 

تلفن تماس: 09302263094 - 09197164216

 

با توجه به اینکه سیستم خنک کننده برای دستگاه های صنعتی مانند تزریق ، CNC  و ... حیاتی بوده و جهت استفاده از آنها ، چیلر باید همواره روشن باشد و دمای دستگاه را در حد نرمال نگه دارد لذا خرابی چیلر در این دستگاه ها باعث خوابیدن دستگاه میگردد از این رو شرکت آریا تهویه خدمات تعمیرات چیلرCNC و چیلر دستگاه های صنعتی را در اولویت قرار داده و سعی دارد در سریعترین زمان ممکن این خدمات را انجام دهد.

 

تعمیر چیلر دستگاه CNC ، تعمیر چیلر دستگاه تزریق و تعمیر چیلر دستگاه های صنعتی را از ما بخواهید.

 

تلفن تماس: 09302263094 - 09197164216

 

 

]چیلر خنک کن روغن

 

 

شارژ گاز چیلر دستگاه های صنعتی:

مکانیزم عمل چیلر دستگاه های صنعتی اغلب از نوع تراکمی بوده که در آنها از انواع گازهای مبرد استفاده شده است. یکی از انواع گازهایی که در اکثر چیلرهای دستگاه سی ان سی و دستگاه تزریق مورد استفاده قرار گرفته  گاز فریون R134a میباشد. که دارای دمای نقطه جوش حدود منفی 40 درجه سانتیقراد دارد. اما متاسفانه در بازار انواع مدلهای بی کیفیت این گاز موجود است که دمای جوش بالاتری نسبت به نمونه با کیفیت دارد.

شرکت آریا تهویه در انجام خدمات خود همیشه از نوع با کیفیت این گاز استفاده کرده و خواهد کرد که این امر موجب کاهش مقدار مصرف برق دستگاه ، افزایش کیفیت خنکی چیلر و نیز جلوگیری از آسیب دیدن کمپرسور دستگاه خواهد شد.

 

 

تعمیر چیلر CNC

 

مواردی از چیلرهای صنعتی که هر سه ماه یکبار باید چک شوند:

به دلیل جلوگیری از خرابیهای چیلر دستگاههای صنعتی ، بحث تعمیر و نگهداری از چیلرهای این دستگاه ها (PM) از اهمیت بالایی برخوردار است که شما عزیزان باید طبق برنامه زمان بندی مشخص ، آنها را چک و مورد بررسی قرار دهید. چندین مورد را میخواهیم بیان کنیم تا شما عزیزان طبق برنامه آنها را چک کنید.

1- کنترل دمای خروجی دستگاه چیلر . دمای خروجی چیلر دستگاه های صنعتی را از داخل کابین میتوان توسط یک دماسنج دیجیتال چک کرد این دما باید در یک رنج مشخصی همواره ثابت باشد و کابین دستگاه را خنک کند.

2- کنترل دمای خروجی از کندانسور چیلر. دمای خروجی از کندانسور چیلر همواره باید گرم باشد مگر مواقعی که دستگاه اتومات کرده . کندانسور چیلر دستگاه CNC  و یا دستگاه تزریق و دستگاه های صنعتی دیگر ، در بیرون از کابین قرار دارد و گرمای حاصل از داخل کابین و کمپرسور ، توسط یک فن به بیرون منتقل میشود.

3- تمیز کردن همه فیلترهای دستگاه . هر دو ماه ویا سه ماه بصورت مرتب باید فیلترهای دستگاه شستشو شوند.

4- چک کردن لوله های رفت و برگشت گاز چیلر. این لوله ها به هیچ وجه نباید برفک زده باشند.

 

 

شستشوی فیلتر چیلر دستگاه صنعتی

 

درصورتی که موارد بالا را چک کردید و شاهد مشکلی بودید دستگاه راخاموش کرده و میتوانید با ما تماس بگیرید تا ایراد دستگاه چیلر توسط تکنسین های ما بررسی شده و رغع عیب گردد.

 

تلفن تماس: 09302263094 - 09197164216

 

 

    برای خنک کاری دستگاه های سی ان سی آیا میشه از مینی چیلر صنعتی تاپ تهویه استفاده کرد یا حتما باید چیلر داشته باشیم؟

    پاسخ
ثبت نظر

 

  استفاده از قطعات اصلی و اورجینال

قطعات اصلی و یدکی درجه یک، اورجینال و با کیفیت

 

  کارشناسان متخصص و تحصیل کرده

کارشناسان و تعمیرکاران متخصص و تحصیل کرده

 

  گارانتی خدمات انجام شده

خدماتی با گارانتی به مدت 6 ماه

 


 

  آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان جردن، خيابان بابك بهرامي

  خط ویژه: 91302615–021

همراه: 09197164216

  ایمیل: info@aryatahvieh.ir

  ارتباط با مدیریت: manager@aryatahvieh.ir

تعمیر تخصصی داکت اسپلیت، پکیج و کولر گازی

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد